Konzole: Mapa Ardeny

  8

  Na Supertestu pro konzole ( PS4/Xbox) byla přidána nová mapa s názvem Ardeny. Zatím není jisté co bude na otevřených pláních ( bílá místa viz obrázek). S největší pravděpodobností bude místo autentické a historicky přesné. Líbila by se Vám i pro PC verzi?

  Sdílejte
  Předchozí článek19. 7. 2016
  Další článekGottwy CZ: Replay T1 Heavy
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  8 KOMENTÁŘŮ

   • Na ps3 to nebude 1 vec sony uz nepodporuje Ps3 a dalsia ze uz ma zastaraly hw… Sice aj ps4/xbox one mali zastaraly hw ked vysli

   • Jn vypadá naprosto úžasně proč nedělají na PC takovéhle mapy a místo toho si vymýšlí ty nehistoricke kraviny s loděmi?

    • By mne zajímalo co je na mapě tak úžasného a proč vypadá skvěle oproti těm co už jsou ve hře ?

     • Asi možná fakt, že na týhle mapě budeš mít zcela jistě efekty počasí o kterejch se ti na PC bude zdát ještě tak dalších 5 let, nebo se jich s ještě větší pravděpodobností nikdy nedožiješ. Protože to prostě bude vypadat jako komplexní bitevní pole se vším všudy. Ale samozřejmě to je věc názoru. Třeba ti stačí Himmelsdorf bez efektů celejch 5 let.

  1. Až ji budu hrát tak ji pak posoudim, teď nemohu, z obrázku nic nevyčtu!

  Comments are closed.