Kolová vozidla 2019

9

Milí tankisté, zajímá vás jak vypadá největší chystaná novinka pro rok 2019 v akci? Máme pro vás jedinečné video z hraní kolového speciálu Panhard EBR 75.

Kolová vozidla do hry přinesou nové mechaniky a vyplní mezeru která vznikla proměnou role lehkých tanků. Ty původně měly za úkol odhalovat nepřátelská vozidla, ale nyní většinou fungují jako damage dealeři, funkci spoterů by měla převzít právě nová kolová vozidla.

Kolová vozidla 2019
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 4 hlas/ů

9 KOMENTÁŘŮ

  1. Nevím no, dvakrát z toho nadšený nejsem. Trochu v té hře nevidím nějaký koncept. Je to jen záchvatovité přidávání šedivého obsahu a prémiových tanků. A teď z toho bude wipeout . Nejlepší změnou byla grafika a soundtracky. Ještě by to chtělo globální rebalanc tanků, zejména průbojností granátů.

  2. To nebude moc populární. Dostane jeden smyk a půjde do garáže. Fialky na X by ale mohli být nebezpeční.

  3. Premena lehkych tanku na damage dealerov? Kedy ako? Jedine co sa dobre stalo lajtom bolo zrusenie MM+2 a inak sa im dialo uz len zhorsovanie. Ze zasmiali sa zbrojnosi :). Trieda ktora ma v priemere najmensie DMG na bitku (mozno arty ma menej teraz ale to osobitna kategoria) ze je damage dealer. Ked len naseba pozriem tak z lajtami to hram asi najlepsie aj aj tak priemerne poskodenie na bitku s touto triedou mam najnizsie a teda hraci co lajti neradi z ze je ich pozehnane to musia mat este podstatne horsie. Stipku ladovca co to proste vedia tu nespominajme. Kolesove vozidla ziadnu funkciu spotera nepreberaju ale len doplnaju a to konkretne funkciu aktivnych spoterov lebo pasivne toho vela nenaspotuju asi s tym dohladom :/

  4. Tak koukám, že WG tu hru postupně pošle do ho………………………

    • to je ale iný mód….a naviše sa tu ukázalo ako vie WG urobiť aimbotov čo predmieravajú a aička čo nie sú tupé….

  5. Když řídí LTTB tak si musíš dávat pořádného majzla aby ses neprevratil, stimletim budeš mít ještě větší problém.

  6. Že budou kolová vozidla ve hře (2019? Určitě?) ještě neznamená, že je někdo bude hrát. Za mě, ať si klidně ve hře jsou, hrát je nebudu.

    • + jsem si ve videu ještě všiml jedne komické záležitosti. Díky “fyzice” a rychlosti těchto vozidel, bude zase pohodlně možné vyšplhat na jinak nedostupná místa, což nám je ve videu názorně předvedeno. GJ WG, nejprve se serou s mapami, které toto znemožnily, a pak to tam vrátí zpět 😀

Comments are closed.