Kamufláže pro maraton: Caernarvon AX

7

Maraton v září přinese řadu ocenění a cenných předmětů ve hře. Odměny začínají na kreditech, potom osobních rezervách s výjimečným maskováním, a končí s nejnovějším tanku Caernarvon Action X, těžkým tankem osmého tieru.

Tento historický styl může být použit na vozidlech na úrovni VI, VIII a X.

Kamufláže pro maraton: Caernarvon AX
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

7 KOMENTÁŘŮ

  1. Maratonik je ako vymyslený dobre lenže mi je lúto že drvivá časť si ten tank proste bude musiet kúpiť…..áno môžte sa tu začať obúvať že nemôžem chcieť aby 2000 hráči mali VIII premiak zadara ale tie podmienky na to aby ste ho mali free sú dosť ťažké……cesta kde plníte misie tú spravý fakt málokto a cesta na Xp je len o tom či ste ochotný pri hre stráviť denne 5h+ čo ludia ktorý chodia do práce alebo neserú na školu proste nemajú šancu nahrať…..

    • Na fore som cital …. a su aj taky “pracujuci” co si pojdu na PN a takto si ho vyjazdia “zadara” …..to je uz chore vhodne diagnozy

  2. Ano, souhlas. 5h+ je skutočne choré !!! Takovéto maratony by raději neměli být. “Normální hráč se dostane tak na 50 – 60%. To ale ve výsledku bude kolem 700,-Kč, protože je to “balíček”. V rámci “normálního” hrani je to v pořádku a je pak na každém hráči zda koupí,nebo ne. Kdo ten tak chce ale vyjezdit na 100%, tak to je 280.000 zk / 450 (průměr základních zk za bitvu pro standardního hráče výhry/prohry) = přibližně 620 bitev = 45 bitev za den = 7 – 8 hodin hraní!!!!! To je celá 1/3 života člověka po dobu těchto 14 dní. Toto už není jen “choré”, to by mělo být zakázané jako škodná. Tady se už hazarduje se zdravím. Já vím, že nikdo nemusí, ale je to ukrutná manipulace s hráči a s jejich psychykou…vidina mít něco zadarmo !!! Hodnota samotného tanku bez balíčku bude v budoucnu kolem 1000,-Kč. Takže hráči, obětuj třetinu života (za následujících 14 dnů) za TISÍC KORUN !!!!!!!
    K tomu už jen závěr, dospěláci hlídejte si děti a mladší dorost aby nešli spávat ve tři hodiny ráno…když je ten maraton na tank ZADARMO !!!!!!

    • Považuju se za podprůměrnýho hráče, ale za víkendový hraní během 2 dnů dohromady asi 4 hodiny jsem si byl schopnej vyjezdit 40% slevu. Přijde ti to nějak extra hodně námahy za VIII premium tank? Pamatuju si, kdy bejvaly maratony na dneska už nepoužitelný tanky s misema za každej národ. Udělej 150 killů a 150k dmg za každej národ a dostaneš IS6 (dneska nehratelnou) bez slevy. Buď si stihnul, nebo si nestihnul. Dneska to je tak jednoduchý, aby to udělala drtivá většina. V čem je ten problém? V tom, že máš možnost tank získat kombinací “vytrvalostí” a skillu, nebo třeba “vytrvalostí”, nebo snad všim dohromady a kreditkou k tomu, aby si u toho nemusel právě bejt celejch 14 dní v kuse? I to je pořád málo? Všichni by jste měli hrát v dobách před 5 rokama, kdy nebylo zadarmo nic, žádný akce ne víkendy pomalu, posádky expil jenom ten co měl premiový tanky a účty… škoda mluvit

Comments are closed.