Čím se bude vyznačovat italský vývojový strom?

11

Velmi doporučujeme kouknout na video a přečíst si oficiální článek, protože si myslíme, že tato nová mechanika je originální, a nebude snadné si na ni zvyknout. Hlavním nápadem je mít to, co už nazýváme autoloader, ale s možností opětovného přebití jediné střely. Zní to jednoduše? Možná.

Mechanismus auto-loaderu

Všichni známe základní mechaniku automatického nabíjení. Máte v zásobníku určitý počet nábojů, a jakmile je nabitý, můžete během chvíle vyprázdnit celý zásobník. To je jeden ze dvou dostupných režimů pro tank Progetto M35 mod 46.

Potom zde máme takzvaný „italský“ způsob, jak přebít zásobník. Okamžitě poté, co vypálíte první ránu, se spustí automatické dobíjení a začne nabíjet nový náboj. V tu chvíli můžete počkat, než se náboj nabije, nebo vypálit zbývající náboje. Když vystřelíte další náboje, tak dobití každého dalšího nového granátu zabere více a více času.

RO0YV_-WE7M

A co dál?
Systém automatického dobíjení má všechny šance, aby hraní s ním byla náročná, ale přesto obohacující zkušenost, a jelikož tank Progetto M35 mod 46 bude průkopníkem této budoucnosti, budeme v následujících týdnech jeho specifikace pečlivě upravovat. Ještě nevíme, jak bude konečná sada specifikací vypadat, ale nepochybně se od současných hodnot bude lišit.

Naším hlavním cílem nyní bude doladění nové mechaniky a vyvážení děla tak, aby zapadalo do stávající hratelnosti. Chceme zaujmout komplexní přístup, kde jedinečnost nebude určena jednotlivými parametry (jako je hodnota poškození za minutu nebo průbojnost), ale celou sadou navzájem propojených specifikací a možností pálit při dobíjení.

Jelikož se jedná o první testovací fáze, tak to, co vidíte, jsou naprosto hrubé parametry, které budou v následujících fázích upraveny.

Progetto M35 mod 46

Progetto M35 mod 46 je klasický tank s věží namontovanou uprostřed, s dobrou pohyblivostí, sklápěním děla a slabším pancířem. Funce v bitvě se bude blížit k tanku Leopard 1.

Takže, první italské vozidlo představené ve hře bude tier VIII prémiový střední tank s názvem Progetto M35 mod 46.

Zdvr2h_AtHE

Díky slabému pancíři a dobrému dělu bude plnit funkci odstřelovače a skvělého tanku pro pozdější fázi bitvy.

Italský technologický strom

Italové obdrží kompletní technický strom, od tieru I až po ter X. První linie, která bude představena se bude skládat ze středních tanků, ale plánují se i další typy tanků. Ve videu jsme mohli vidět několik těchto nových vozidel.

Italian Tanks.PNG

Zatímco nemůžeme potvrdit tiery jednotlivých tanků, některé jsou docela snadné odhadnutelné.

 • Fiat 3000
 • Carro Armato L6/40
 • Carro Armato M13/40
 • Carro Armato M14/41
 • Carro Armato P26/40
 • Ansaldo-Fiat P43 bis

Fiat 3000 bude na tieru jako lehký tank, ostatní vozy jsou středně velké tanky, kromě předpojatosti Ansaldo-Fiat P43, který byl navržen jako těžký tank. To mi dává pocit, že uvidíme některé tanky v technologickém stromu buď jako prémiové nebo klasické. Wargaming vše protahoval, otázkou je proč. Originalita z toho ale vyzařuje.

Poslední nápověda skrytá ve videu dala Alexey “Inaki” Ilyinová, produktová manažerka WOT PC, kde říká, že budeme moci používat vánoční členky posádky, které jsme obdrželi, pokud jste je ještě nenajali, na nový italský tank Progetto M35 mod 46, což znamená, že tank přijde do hry před polovinou března 2018. To zní zajímavě, nemyslíte?

Čím se bude vyznačovat italský vývojový strom?
Ohodnoťte tento článek!
4.64 (92.73%) 11 hlas/ů

11 KOMENTÁŘŮ

 1. Těžko půjde používat posádky z “Vánoc”, když to ve hře píše, že je máš využít do začátku března.

 2. Preboha hra so zásobníkom patrí medzi tie najľahšie v hre hneď po delostrelectve… a ako ľahké bude toto keď sa vám zásobník bude hneď dobíjať?

 3. Hm, iba 6 dní vám trvalo, pokiaľ ste to zverejnili… Poslednú dobu tento web ide pekne dole… Novinky už nie sú novinky, ale info, ktoré si človek už prečítal na 4 iných stránkach..

 4. Hele já si to rád přečtu tady a pokud s tím má někdo problém tak at se přihlásí do redakce a může tyto články zveřejňovat s předstihem. Tak že za mně diik

 5. L6/40 byl na výsost lehký tank. Nejenom konstrukcí (dvoučlenná osádka, slabý pancíř, relativně rychlý, 20 mm kanón Breda), ale i účelem (průzkum balkánské bojiště, Severní Afrika, východní fronta, později i policejní a protipartyzánské operace v horách). Více na Wikipedia a jinde na netu. Pokud bude zařazen jako střední, jak je uvedeno v textu, je to a bude velký omyl. Samohybné dělo na jeho podvozku Semovente 47/32, by se však mohlo případně objevit v linii italských TD.

 6. Nechci nikomu nic vnucovat, ale cista p40 je hevyna (tady je sice p26/40, ale tanky jsou to stejne)

 7. Prosím vás jak si vůbec mohu vybrat tu ženskou posádku z vánočního speciálu, hledal jsem to a nenašel 🙁

Comments are closed.