IS-3-II HD obrázky, ikona

  12

  Rozpláclá silně pancéřovaná věž vybavená dvěma děly bude zdobit další verzi tanku IS-3. Tentokrát se bude jednat o tank s označením IS-3-II. Tank by se měl objevit na devátém tieru. Před ním by měl být stroj IS-2-II vycházející z tanku KV-3.

  Pokud vás tedy tato linie zaujala, je na čase sbírat zkušenosti na tanku KV-3. Vzhledem k tomu, že tento stroj je zábavný, nebude to tak velký problém.

  IS-3-II HD obrázky, ikona
  Ohodnoťte tento článek!
  3.92 (78.33%) 12 hlas/ů

  12 KOMENTÁŘŮ

  1. Už by mohli přetat chlastat blbci z Minsku,takovou píčovinu to nevymyslí normální člověk

  2. Už keď má byť nejaká zabava, dúfam že pridajú fv4005 s dvoma delami 🙂

   • Hele bacha, i když nehraji Fortnite baví mne koukat na to jak 500 000 lidi kouka na twitchi na cerné kolečko na obrazovce … , takovouhle fantazii Wargaming opravdu nemá :d

  3. Neskutečná kravina. Ta mechanika 2 děl ve hře je vyloženě trapná. Jako speciál na Vánoce bych to pochopil…. Včera se mi stalo, že jsem měl zabiteho velitele na kv-3 a na 20 metrů jsem nespotl t-10,ktera mě zničila. Není to divné? Spíš takové věci by se měly řešit. Zkusit nové mechaniky spotting, zásahu,… Ale oni budou vymyslet stále dokola kraviny. Za půlrok budou tanky se 2 děly a zásobníky, atd….

   • Jestli to právě nebude tím, že jsi měl zabitého velitele, nemyslíš? Něco si o spotování a roli velitele zjisti, možná budeš překvapen.

  4. Zabitý velitel nemá žádný vliv na proxy spot, v tom je Bertiboom bohužel mimo. Nejjednodušší vysvětlení je, že buď nemáš přehled, co je 20 a 50m a nebo že to hraješ na nějaké kalkulačce, která nestíhá vykreslovat objekty (takoví zoufalci už tu taky byli). Každopádně buď dodáš replay a nebo ti to nikdo neuvěří. A nejdřív doporučuju přehrát replay u někoho, kdo má standardní PC.

   • Ale pánové (bertiboom, smajl), já vůbec nemám problém s tím, že se to stalo. A nezajímá mě, co si o tom myslí někdo jiný, byl to prostě fakt a tečka. Jen mi přijde divné, že osmimetrový tank pár metrů přede mnou najednou zmizí. To je slovo do pranice, jestli by se vývoj spíš neměl ubírat trochu jiným směrem, než přidávat dvouhlavňový balast. O to šlo. Nikdo nezpochybní, že by spousta lidí uvítalo jiný model. O tom byl můj příspěvek.

   • To “zmizení” tanku je také ovlivněno spousta faktory, a velitel je jednou z nich. Ano na proxy vliv nemá, tam by to mělo fungovat, jenže i to je ovlivněno spoustou věcí, jak píše pan_smail. Pokud ti například PC nestíhá vykreslovat, není chyba u wg. Myšleno to bylo tak, že velitel je nejdůležitější člen posádky, pokud je mrtev, tank funguje velmi omezeně.

  Comments are closed.