Informace k maratonu a italská posádka

  16

  Množí se dotazy, jak dlouho budete moci držet slevy z maratonu na balíček v prémiovém obchodě. Jak dlouho můžete váhat s využitím slevy na Progetto, které vyhrajete během maratonu. Senior Community Manager Ph3lan má na to jednoduchou odpověď

  Jakmile maraton skončí, budete mít tři dny na uplatnění slevy.

  World of Tanks aktualizace 1.0.1 je skoro tady, na testech probíhají poslední zkoušky a aktualizace by měla přijít do hry do koncem měsíce.

  S poslední aktualizací Common Testu se ve hře objevilo více fotografií členů posádky, celkově o dvacet osm více. Hráči budou mít k dispozici dvaadvacet mužů a dvacet tři žen, z nichž si vyberou a vytvoří dokonalou posádku pro své tanky.

  zabari

  Informace k maratonu a italská posádka
  Ohodnoťte tento článek!
  3.14 (62.86%) 14 hlas/ů

  16 KOMENTÁŘŮ

  1. Osobně si myslím, že aktualizace 1.0.1. nebude dříve než v květnu (začátek).

  2. Počítám, že jak se Italové dostanou do stromu, tak tam bude i to předražené Progetto. A to i za tu cenu (slevu!!!), kterou jsem si dokázal vyjezdit. Není kam spěchat.

   • Umíš číst? Psát ano, ale číst?
    JAKMILE MARATON SKONČÍ, BUDETE MÍT TŘI DNY NA UPLATNĚNÍ SLEVY.

    • Když umí psát, tak umí asi i číst a má pravdu. Na tuhle akci bych si musel vzít dovolenou, abych si ten tank vyjezdil. Před pár dny jsem jel s X. TVP. Měl jsem kombinačku cca 6,5K DMG a dostal 598 base expů. Potřeboval jsem dostat 850, abych splnil 1 z 10 požadovaných bitev. Jak dlouho bych to asi vyjížděl? Kolik bych musel nastřílet? A to byla tuším čtvrtá úroveň. Když už, měli nechat tu slevu, dokud si ji člověk nevybere.

     • já dal s 110e3 +/- 7k dmg, 4 killy a dostal jsem 848, to teprve nasere :-), tak to jezdím přes expy a asi skončím na 70% slevy.

     • Ono ty expy se ještě teoreticky dají zmáknout když se vezme třeba scout, na kterým je to krapet lehčí … ale třeba ty mise kdy máte nacinkat 4k jsou docela impossible, protože když už člověk vezme nějakou tu tvrdší heavinu, tak ostatní do vás jebou jen goldy a když nepomáhají goldy tak HEčka takže tak jako tak je to celkem hardcore …
      Je pravda že se mi treba povedla jedna s Mausem v osmičkách na Karelii kde jsem nacinkal asi 11k, ale to byla asi jedna z milionu co se takhle povede a kde vzít těch dalších 19 bitev

     • to kubík:
      Pravdu nemá. Ten tank předražený není, tedy ve srovnání s ostatními prémiovými tanky (všechny jsou totiž předražené). nechápu na co si všichni stěžují. Ten maraton je nejlepší co kdy byl. Jednotlivé fáze se dají plnit dvěma způsoby, žádná nesmyslná podmínka na výhru, počet killů atd..
      V pohodě jsem vyjezdil 50%, kdybych se trochu snažil, dal bych i 60% slevu, ale chci si hru užívat, ne se u ní trápit. Jinými slovy v klidu jsem hrál a tank mě vyšel na cca 720,- Kč. Tier VIII medka stojí od 600+ do 800+. Tak v čem je ten tank předražený? Nemluvě o tom, že za ty peníze jsem dostal mnoho záloh(hlavně ty na kredity), hafo kreditů, 100% posádku, vybavení atd. Navíc ten tank je dost zábavný.
      Kdo chce, může si počkat až bude normálně v prodeji. Můj odhad je, že bude za cca 700,- Kč bez posádky a všech bonusů.

      • Pro bykop: Opět jsem se přesvědčil, že na to kolik máš najeto tady píšeš nesmysly. Podmínka nutnosti vítězství je samozřejmě daná (pěkně skovaná od WG) a to při úkolu získání 850 základních XP. Ty totiž při prohře nezískáš ani pří nástřelu 6k dmg nebo podobných nadprůměrných výsledcích. Možná prohra s Poolovou medailí a 9k dmg…..a schválně kolikrát takovouto epickou bitvu dáš…..haha. Takže ano, výhra k plnění misí JE POTŘEBA, pokud se vydáš opačnou cestou než získávání XP.

      • A to je právě to o čem mluvím. Ty ggrumane nevíš o čem mluvíš, výhry nejsou zapotřebí. Ale pokud se někdo dobrovolně rozhodneš jít tou těžší cestou, je to jen na něm. Podmínka vítězství na získání tanku tím pádem není, to ty jen hledáš problém kde není.

      • přečti si můj komentář až do konce prosím……..´´Takže ano, výhra k plnění misí JE POTŘEBA, pokud se vydáš opačnou cestou než získávání XP.´´ reakce na komentář od tebe..´´Jednotlivé fáze se dají plnit dvěma způsoby, žádná nesmyslná podmínka na výhru, počet killů atd… ještě jednou zopakuji: výhra k plnění misí JE POTŘEBA, pokud se vydáš opačnou cestou než získávání XP tedy získat 850 base XP musíš vyhrát, nic víc tím myšleno nebylo.

      • Tak ještě jednou. Výhry nejsou PODMÍNKOU pro splnění fáze a to ani v případě že máš získat 850 základních xp.
       Už jsi to pochopil? Kdyby totiž bylo v podmínkách např. “získejte 15000 základních xp na splění fáze, počítají se pouze vítězné bitvy”, byla by pravda co tu píšeš ty. Vzhledem k tomu že podmínka vítězství nikde není, nemáš pravdu.
       Máš pravdu jen v tom, že získat 850 základních expů je při prohře velmi obtížné, ale stále to není PODMÍNKA pro splnění fáze.

      • 850 XP nezískáš při prohře. Tím pádem se stává z toho podmínka výhry. Pošli mě prosím jediný odkaz na bitvu, kterou jsi prohrál a získal si 850XP. Nebo jinak, pošli odkaz kohokoli, kdo udělal 850xp při prohře. (s tier VI a výš samozřejmě). Fakt by mě zajímalo, co musíš v bitvě udělat, aby si získal 850xp při prohře. Myslím že 99,9% hráčů nemá šanci získat při prohře 850xp. A pokud to někdo udělá, bude to hráč ultrasuper unikum a jedou z 10.000 bitev. To že to není napsaný oficiálně jako podmínka při splnění neznamená, že to není nutnost. Chápeš, co tím chcu říct? Prostě to WG nenapsalo oficiálně jako podmínku, získání ale bez výhry těch 850 xp prostě nedáš. Takže bud se budeš trápit a zkoušet to nebo vybereš variantu zdlouhavější nic víc nic míň. BTW. je tu někdo z lidí komu se podařilo splnit 850xp / prohry??

      • Já samozřejmě chápu co chceš říct. To ty mě obviňuješ že píšu nesmysly, což si myslím že není pravda, a sám tu nesmysl tvrdíš. To, že získat 850 základních expů při prohře je téměř nemožné z toho nedělá podmínku. Nevím co by bylo nutné v bitvě udělat aby si to dokázal. Já jsem shodou okolností nedávno udělal svou první (a nejspíš i poslední) Poolovku, velkou ráži, Pastuciovku a tuším že i Orlikovu medaili (v jedné bitvě samozřejmě). A zbyl mi poslední náboj, takže málem i Fadinovka. Bylo to v tier VIII bitvě s AMX 13 57 a při výhře to bylo “jen” 1599 xp. Při prohře by to bylo podstatně méně, přesto si myslím že 850 při prohře asi získat jde. Nejspíš by hráč musel s tier VIII v bitvě tier X vystřílet mimo jednoho celý nepřátelský tým. Ale že je to téměř nemožné, neznamená že to nejde –> není to podmínka.

  3. Taková malinká drobnost: Pod těma expama 850 minimum je krásně skovaný, že to musí být i výhra, bo když nastřílíš 6,5k s TVP nebo 7k s E3 a prohraješ stejně na 850XP nemáš šanci dosáhnout. Ono to vypadá líp ´´získej 850 base XP, než ´´vyhraj bitvu a získej 850XP´´ :). Taková malinká drobnost od WG 🙂

  Comments are closed.