Další francouzský střední tank na supertestu, M4A1 FL 10

3

Dnes se objevuje nová francouzská verze tanku Sherman. Tentokrát na tieru VI s názvem M4A1 FL 10. Je to kombinace americké a francouzské inženýrské geniality, klasický podvozek tanku Sherman s francouzskou věží a autoloaderem.

post-502699962-0-29808800-1551957914

 

 

M4A1 FL 10 má dobrou pohyblivost a ačkoli se dělo nemůže pochlubit vysokým alfa poškozením, má klip se čtyřmi střelami. Autoloader umožňuje velmi komfortní playstyle, jak je tomu u francouzských tanků, jednoduše okamžitě vyprázdnit celý zásobník do nepřítele a znovu začít nabíjet, to vše, aby se co nejvíce využil potenciál děla.

Posádka tanku se skládá ze čtyř členů. Jak tomu bývá u francouzských strojů, velká silueta z nich dělá jednoduché cíle, nicméně na zásobník je schopen tento tank poslat pod kytičky velké množství nepřátel.

Tank nebude asi nic nového, jen to bude další kombinace několika starších věcí ze hry v novém kabátě.

Další francouzský střední tank na supertestu, M4A1 FL 10
Ohodnoťte tento článek!
4.55 (90.91%) 11 hlas/ů

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Jestli se nepletu není to nějaký blízký klon Švéda jak koukám???

  2. presne tak krizenec 6 sveda a revaloise vysledok ked ho daju do hry v takom stave tak to je cisto joke .sa asi velmi nudia …. :). a tie nove medium svedi to je jak starwars 🙂

    • Jakej kříženec? Bože. Vždyť to je tank co se normálně vyrobil a určitě to nebylo,tak,že by si někdo řekl “a hle,tenhle švédskej tank vypadá dobře, co to udělat po našem, ale vlastně stejně?” Miluju tyhle znalce tanků… ostatně Rev.byl jen sherman s FRA dělem…v Izraeli taky jako Super Sherman,ale opět, to znalci tady určitě ví. Každopádně tady ten tank (myslím v tý blbině WoT) nebude fungovat,tak jak by měl…ve WT funguje dobře, ale tady určitě nebude…protože Wargayming

Comments are closed.