Hraní tanku M48A2 Räumpanzer

5

Tento úžasný tank je momentálně testován na ruském serveru supertestery a vývojáři. Prozatím se mu vede velice dobře a to znamená že pravděpodobně vyjde v blízké budoucnosti.

Pokud vás tento stroj láká, máme pro vás video z hraní tohoto tanku.

M48A2 Räumpanzer je varianta amerického Pattona. Tento německý tank se může pochlubit vynikajícím předním pancířem na střední tank, 254 mm na věži a 152 mm na korbě. Kromě toho, jeho nejvýraznější rys, radlice před spodním plátem, je to ve skutečnosti deska, která více zlepšuje pancéřování tohoto tanku. Další z jeho silných stránek je životaschopnost, a to hlavně díky množství HP, které je slušných 1450. Na úkor pancíře, a množství HP má tento stroj sníženou mobilitu, dosahuje maximální rychlosti 40 km / h a poměr výkonu k hmotnosti 13 hp na tunu. Kromě toho má tank rychlost otáčení 35 ° / s a rychlost otáčení věže 30 ° / s.

Hraní tanku M48A2 Räumpanzer
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 4 hlas/ů

5 KOMENTÁŘŮ

  1. Myslel jsem že ten tank bude za bony. Upřímně začíná mě wg s tím už dlouho slibovaným obchodem vytáčet.

    • No, to máš pravdu , taky mne ty speciální akce a černé trhy už štvou … čekal jsme zajmavější nabídky

      • No tak zrovna proti černému trhu nemám půl slova. Takovým nespokojencem doufám nejsem. Jen jsem poukázal na fakt, že veliká spousta lidí syslí svoje bony kvůli již na jaře slibovanýmu obchodu.

  2. Tak todle bych nechtěl ani zadarmo a za bony už vůbec ne, klobouk na veži a děsná plečka snad ještě víc pomalej než Super Pershing. S Lansenem C bych mu nasekal na holou.

Comments are closed.