Holiday Ops 2021: Všechny vánoční dekorace a grafika

0

Všechny dekorace, které získáte nebo obdržíte, budou součástí jedné ze čtyř tematických sbírek:

  • Vánoce
  • Kouzlo
  • Nový Rok
  • Lunární Nový rok

Shromáždění celé kolekce vám poskytne exkluzivní 2D styl a jedinečnou nálepku. Po nasbírání všech velkých dekorací obdržíte také speciální nálepku. Sbírejte všechny čtyři sbírky a získejte kompletní sadu čtyř úžasných nových 2D stylů a samolepek Prázdninová operace 2021!

Velké dekorace

Sbírka

Všechny dekorace, které získáte nebo obdržíte, jsou rozděleny do čtyř tematických sbírek. Shromáždění celé kolekce vám poskytne exkluzivní 2D styl a jedinečnou nálepku.

Velké vánoční balíčky

Prázdninová sezóna je vždy plná kouzel a dárků a letos tomu nebude jinak. Takže do 11. ledna 2021, budete moci otevírat velké krabice s goldy, elegantními dekoracemi, vzácnými prémiovými tanky a mnoho dalších divů, které můžete získat!

Maskovací sady

Když ve sváteční atmosféře dosáhnete úrovně X, budete si moci doplnit sbírky z předchozích let (2018–2020) pomocí střepů z rozbitých dekorací. Okamžitě vyměňte střepy za ozdoby, které potřebujete, nebo za celou kolekci, abyste získali ty extra 2D styly a ohromující samolepky. Cena jedné dekorace je vždy konstantní a závisí na její úrovni. 

 

Holiday Ops 2021: Všechny vánoční dekorace a grafika
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů