Britský Spitfire v dokumentu od WG

11

Wargaming nás opět potěšil a v dalším dokumentu nám předvede hotovou legendu z oblak. Představí nám užasné Spitfiry a jejich historii. Ve videu najdete i zajímavý rozhovor s autorem / historikem Jamesem Hollandem a skvělou posádkou Boultbee Flight Academy.

Tyto skvělé stroje, poháněné motory Rolls-Royce Merlin C, byly postrachem oblohy. Kolem roku 1940 byly nenahraditelnou součástí při obraně britského vzdušného prostoru. S tím souvisela i ochrana ustupujících britských a francouzských vojsk u Dunkerque.

Britský Spitfire v dokumentu od WG
Ohodnoťte tento článek!
2.5 (50%) 8 hlas/ů

11 KOMENTÁŘŮ

 1. A spojitosť s WoT je tu aká?…nulová…načo to redaktor trepe do tejto sekcie…

 2. Měl jsem tu možnost toho krasavce vidět v letu i na zemi. Zvuk motoru je ta nejkrásnější symfonie
  kterou může letecký nadšenec slyšet. Elegance jeho křivek je nadčasová. Prostě nádherné mašinka.

 3. Prave prebieha na Wowp akcia na ziskanie 2 x t5 premiakov prave spitf a este bf 109 ste tu mohli spropagovat tuto akciu ale pod sekciou wowp alebo ine ….. aby tu nahodou omylom nezabludil tankista a nestazoval sa

  • Tankista sem nezbloudí omylem, protože tahle sekce se jmenuje WoT…
   Nicméně je mi to jedno, že tu je ten článek, ale neumím pochopit, jak někoho může napadnout to sem dát. To už musí být koumes aby nechápal že to patří jinam.

  • To Wowp je katastrofa chcel som to porovnať s War Thunder. Wowp je dokonalá kravina.

   • Uz si to tu pisal viac krat, ja som minule skusal wt lietadla a vobec ma nezaujali okamzite uninstal, proste kazdemu vyhovuje nieco ine

Comments are closed.