HD model AMR 35 (Dárek na nový rok)

12
Malý tank AMR 35 dostal konečně svou filální HD podobu.  Cena tohoto stroje se prozatím nezměnila, ale s velkou pravděpodobností se bude jednat o Vánoční/Novoroční dárek.
 Tyto dárky většinou dostává každý hráč, který se přihlási do hry od Vánoc, do konce roku. Tank je to sice pěkný, ale bohužel bude opět nehratelný. Prvních pár dní ho uvidíme všude a během několika dní zmizí. Uvidíme jestli WG upraví ještě vlastnosti tohoto stroje.

AMR 35 

HD model AMR 35 (Dárek na nový rok)
Ohodnoťte tento článek!
4.7 (93.91%) 23 hlas/ů

12 KOMENTÁŘŮ

  1. Nestiham ty darky ani vytahovat z garaze. To nemecke MKA, nebo jak je to, jsem jeste ani jednou neprohnal.

  2. hmmm, tyhle darecky nehraju ale vzdycky kdyz to daji lidem tk nastava cas vyvetrat pz ii J 😀 ty darecky si s tim vetsinou neporadi

  3. Ať “Vánoční či Novoroční” … vždy je to stejný “ŠIT a VÝSMĚCH do očí hráčům” !!! !!! 😮 😮 😮

    … a všechny ty teploušký hemzy a ohlasy všech těch retardů ve stylu … “máš ho zadarmo tak neremcej” … si strčte všeci akorád tak do “vyliž P” ! 😉

    • TYPHOON ty jsi neskutečnej debil pořád a na všechno nádáváš tak WOT nehraj když ti pořád něco vadí. Co bys ty debile chtěl zadarmo ???? objekt 907 nebo Cheftejna případně nějaký další tank z kampaní nebo co ???? to si myslíš že ti dají zadarmo 10 tank nebo prémiovou 8 ??? Se prober ze snu ..podívej se do zrcadla uvidíš tam debila ..propleskni si hubu aby ses probral a přestań žvanit kraviny debile. Píšeš tu něco o retardech a sám jsi největší RETARD potřeboval bys proplesknout tlamu aby ses probral.

  4. Jako veterán se do bitev tieru II skoro nemám šanci dostat, takže mi tyhle sh.ty jen leží v garáži. Marně přemýšlím, který z těch “dárečků” by měl vůbec smysl dnes hrát.

    • Svého času, než si WG všiml, že to tak asi dělají všichni normální lidé, jsem to vždycky prodal, jak se to objevilo v garáží za cca 150 000 Cr. Dnes už to nejde za tolik. Časem WG, aby hráče donutil, ty nádherné a na třech mapách skvěle hratelné darované stroje, zajistí nemožnost je vykopat z garáže. protože dárky se nevyhazují, zvlášť od WG ne.

Comments are closed.