Halloweenský event zrušen!

7

Možná jste dnes očekávali spuštění Halloweenského režimu, kde jsme si měli opět okusit nepřátelské zlo v poutavých PvE bitvách. Wargaming nás chtěl překvapit proměnným prostředím, zajímavými nepřáteli.

Bohužel nás překvapil jinak, tento event zrušil. Na druhou stranu musím říci, lepší event nevydat, než vydat něco plné chyb. 

Vyjádření Wargamingu naleznete zde.

Halloweenský event zrušen!
Ohodnoťte tento článek!
4.11 (82.22%) 9 hlas/ů

7 KOMENTÁŘŮ

  1. No kdyby se tak chtěli omluvit i za bugy a další nedodělky co mají v samotné hře, tak bych jim i možná zatleskal, ale za tohle ne, ne, opravdu ne, bordel tam máte a to pěknej milé Wg.

  2. Take minihry by mali byt v hre nonstop pomaly nie par krat do roka. A oni ani to nie su schopny spravit…. A ten game play tiez aby bol jednoduchy a svizny. A oni vedia len taky nudny gameplay zrobit z tych eventov….. No proste prepadak….

  3. No to se toho stalo-pouze by následovali další “sračky s logem WG” … na druhou stranu: *JENOM LÉPE* !!!

    P.S.: Ani “WG” NEdokáže ve své přehnanosti býti NEJlepšími 🙂 !

  4. … a kam se tato hra od svého vývoje do současnosti ubírá: “do nehorázně placeného šitu co si WG dokonale zavedlo” … a HANBA těm, kteří je v tom NEustále podporují a dotují ty jejich nenasytné žaludky :o:o:o !!! !!!

  5. WG už jen dokáže donekonečna prodávat prémiové tanky a ničit hru !!! A hlavně nezapomeňte o vánocích prodávat BONY ve velkém !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Comments are closed.