Gold s bonusy do WoT i WoWs

  28

  Pokud jste to ještě nezaznamenali, v eshopu World of Tanks i World of Warships je a ještě do zítřka bude opakování speciální nabídky, při které za použití konkrétní platební metody (tentokrát platební karty) dostanete k zakoupeným goldům nebo dublonům bonus 10, 12 nebo 15 procent. Pokud tak budete kupovat 10 000 goldů, dostanete jako bonus dalších 1500. A například za 10 000,- Kč dostanete 112 500 goldů a k nim bonus 16 875.

  Sdílejte
  Předchozí článekKomiks: Dlouhá hlaveň
  Další článekWoWs: 26. 5. 2016
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  28 KOMENTÁŘŮ

  1. Já jen dodám, že ve WoT eshopu je v prodeji i ISU-122 a kdo si ho koupí je tele 🙂

   • No Carrambo , můžeš více vysvětlit? Měl jsem zato, že má největší DPM na svém tieru a pro ty, co rádi hrají TD by mohl být dobrá volba. Co je na něm teda špatného, když odmyslím , že nejsou vhodné mapy pro tento druh zbraně.

    • Čekal jsem, kdy se tady kouzelnýá zaklínadlo „DPM“ objeví. DPM samo o sobě bez dohledu, přesnosti nebo pancíře (alespoň jednoho) je ti k ničemu. A tohle nemá ani dohled, ani pancíř, ani přesnost.

    • Nema obmedzeny MM, nie je moc mobilny, kedze podvozok je z IS, oproti tomu je su122-44 ovela mobilnejsia, viac odrazi (isu neodrazi skoro nic, len ak ta trafia do mantletu) apenetracia a damage su rovnake.

    • Daleko nejhorší je jeho mobilita (srovnatelná s SU-152). 122-44 je daleko pohyblivější a pokud ji umíš hrát na depresi, tak čelní pancíř i hodně podrží. ISU-122S je velká pomalá papírová kráva, tj. musí jet za těžkými tanky a podporovat je palbou (tj. až příliš často nabiješ goldy), zatímco 122-44 jezdí s medky a dokáže si najít místo pro střelbu do boků (obyčejnou AP).

     ISU-122S je taky hodně slepá, tj. nikde nejet sám, nezachraňovat sám bázi, nedržet sám (nebo ve dvou, ve třech) odkryté křídlo.

    • Jediná jeho výhoda je, že mu posádka pasuje k celé ISU lajně, toť jediná výhoda proti SU. Ale pro někoho je expení posádky to nejdůležitější.

    • Jako koupě z té berlínské čtyřky. Jen aby si někdo nemyslel že porovnávám tier VII TD s tier VI MT. 😀

     • Presne Rudik je supr, tancik, jen teda na nem dat Mko je celkem porod, me se to povedlo az minulej tejden kdy jsem namlatil 3500 damaze. Za me posledni dobou nejoblibenejsi tancik, osmicky uz ani moc nejezdim pac proti desitkam, je tak asi nejvetsi vykonostni skok bych rekl, a desitku nejezdim, protoze jsem strasna motyka:)

   • je pravda, ze 100Y ma mizernu DPM, ale na druhej strane, co trafis, to prejde, nie ako pri ISU

      • ISU-122S mám, takže vím, že lítá do země i na 150 metrů (klidně pokles dráhy granátu o 2 metry ). SU-100Y nemám, tak se ptám na chování jejího děla

     • SU-100Y nestřílí do země. Co doměříš to trfíš a často díky vysoké penetraci i prostřelíš. Je to ale taková neohrabaná krabice, co hned svítí a odrazí málokdy. Přesto mám ten tančík rád pro jeho alfu i penetraci.

  2. A mají tyhle nabídky nějaký fiskální efekt pro WG? Pokud ano, nechť je dělají častěji.

    • názorný příklad někoho kdo za hodiny zábavy nechce poskytovateli dát ani hubičku

    • nepiju, nekopuřim, nefetuju tak si snad alespoň do tý blbý hry snad něco koupit můžu 😀

   • jasne ze ano vyberes si cisla platebnich karet a prodas je 😀 … no ale seriozneji je to o doklepnuti zakosu a sberu tech platebnich karet … dneska jednou nakoupis pres kartu a pak uz muzes platit bez karty a to je plus pro WG … pak jen kliknes v eshopu nebo jinde a mas zaplacenou a nazpatek to vratit nejde … lidi co si musi dojit pro kartu a opisovat ji proste nakupuji mene

  3. To je zlodějinka PANEČKU – A PAK ŽE TUNELÁŘI A PODVODNÍCI EXISTUJÍ POUZE VE FÁMÁCH A POHÁDKÁCH … super WG … dokonalejší zloději již opravdu NEexistují !!! !!!

  4. U nás tyto podvodné a lákavé praktiky pro lidi (co občas nechápou dostatečně rychle, a nebo jsou s IQ horší … atd.) – nezýváme že jste „ŠMEJDI“ (pouze to nepraktikujete na veřejnosti) … HNUS – NEJVYŠŠÍHO STUPNĚ A TOTÁLNÍ MORÁLNÍ ÚPADEK SPOLEČNOSTI !!!

  Comments are closed.