Gamescom: Švédský strom – mininfo

  12

  Třetí novinku na Gamescomu, kterou víme díky QB, je obrázek Švédského stromu. Jak můžete vidět, bude mít zatím dvě větve. První je celá ze stíhačů tanků a druhá je do úrovně 3 složená s lehkých tanků, od 4 do 7 úrovně ze středních tanků a od úrovně 8 jsou těžké tanky. Další obrázek ukazuje spotřební doplněk – příděl potravy jako Coffee with Cinnamon Buns nebo-li Skořicové buchty s kávou.

  Zdroj:
  thearmoredpatrol.com
  ritastatusreport.live

  Sdílejte
  Předchozí článekRhm. Skorpion G v E-Shopu
  Další článekGamescom: Švédský tank STRV 103B
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  12 KOMENTÁŘŮ

  1. Oni nemají kvašený sledě? Horší národní specialitu snad nikde jinde nemají :o).

  2. Takže S 103 bude charakterizován jako TD? Myslel jsem, že ho dají jako normální střední tank… škoda

  3. Ten ich T10 tank ma vypadať ako?? ….Na STRV 103 sa tesim a som zvedavy ako zakomponuju do damage modelu tie mriezky v predu na tanku pri dele 😀 ….

   • Představný pancíř, a HEAT ti bude k ničemu… ikdyž tohle je jen logika, tohle WG nezajímá 😀

    • No chance.
     Podívej se jak se chová představený pancíř momentálně a jak se chovají HEAT ammo momentálně a výsledek i bude jasný.

  4. strv si urcite vyjedu jen aby meli ty vlastnosti jake ten tank ma v praxi. slaby ale tak sklopeny pancir ze je ho nemozne prostrelit a proti heat ta mrizka pokud nebude na strese kopulka tak by se ze predu nemel dat prostrelit teoreticky

  5. už sa tešim na Nový prirastok do rodiny wot nova lajna švedov este som nestačil doexpiť čechoslovakov (som na 9tier) a už ide dalsia lajna krása ale najviac sa obavam toho aby to zas neboly volake kopie iných tankov , zatial som este nevidel nove tanky švedov tak sa nechame prekvapiť ako budu vyzerať
   Btw kedy maju prisť do hry ?

   • Zajtra. Keď si přivstanieš a narídiš budícího kohúta 03.21, dostanieš výnimočny tank zadarmo!!

  Comments are closed.