Pancíř bunkrů ve Frontové linii

  8

  Frontová linie se od loňského roku nepatrně změní, tuto skvělou akci budete moci hrát během celého roku. Bohužel v několika sériích. Frontová linie bude v každý měsíc a bude k dispozici pouze jeden týden. Celé frontová linie by měla trvat 10 týdnů.

  Cílem každé bitvy je získat nadvládu nad bunkry, které je poté potřeba zničit. V galerii se můžete podívat na hodnoty pancíře bunkrů. Podle hodnot na fotkách se můžete dovtípit, že tyto stavby nepůjdou prostřelit zepředu. Bude potřeba hledat slabá místa, nebo tenčí pancíř, to ale nebude tak těžké.

  Pancíř bunkrů ve Frontové linii
  Ohodnoťte tento článek!
  4.82 (96.36%) 11 hlas/ů

  8 KOMENTÁŘŮ

   • Takže podle tebe je fér je sedět v sektoru, kde na tebe nikdo nemůže, a jedním prstíčkem na myši vyhrát útok? Ty jsi ale komik…

   • …brať artynu v tomto móde je už neefektívne, robil som to v minule niekoľkokrát a neoplatí sa to…delostreleckým úderom a náletom narobíš viac škody a navyše zásobníky a rýchlopalky sú ideálne na tento mód…

   • kokote artynářskej…..di s tím klikáním do prdele….běž na server EU3 a hraj si artyny 15/15 a neotravuj tím hru….

  1. ThelvynCZ: Kluci v klanu rikali, ze nejlepsi je strilet do tech vetracich otvoru zezadu na vezi HEckama. Nevis jestli tam je nejaky pancit?

  2. Bože ty jsi kokot…SPG je dobrej zpusob jak campery vyhnat z krytu…jenom kvuli debilům co brečí je sundali,pak s nima udělali to co udělali a to je smad ještě horší než kdybych ji chytl za 800,takhle dostanu za cca 300-600 a ještě 20sec+ čekám až se srovná crew…kolik máš nahráno? WR? Avg.dmg atd?

   • Chlapečku, až budeš mít odehráno tak se teprve ozvy…….píšu pod svým pravým nickem tak si mě vyhldeej na wotlife……..až budeš mít odehráno, můžeme se pobavit o tom, jak se hraje na nekempení na prochorovce se třema artynama……ať ti maminka koupí premiák a hraj si na velkýho.

  Comments are closed.