“Foxtrot” balíček Twitch Prime

  0

  Máme zde další novinky o balíčku na Twitch Prime. Neexistují žádné podrobnější informace o nadcházejícím balíčku. Je ale známo, že jeho distribuce začne 1. července a bude nazýván “Foxtrot”. V novém balíčku bude britský Centurion Mk 5/1 RAAC. Tento Centurion je opravdu zajímavý střední tank, řekl bych, že by se mohl řadit mezi nadprůměrné střední tanky.

  OamY0OeAaCQ

  Centurionem Mk. 5/1 RAAC má oproti ostatním tankům z řady Centurion zesílený horní přední pancíř, který vás ochrání daleko spolehlivěji. Samozřejmě vyniká všemi pozitivnímu prvky těchto strojů, jako je super odolná věž a skvělá deprese děla. Všechna ostatní místa na korbě jsou však velmi málo pancéřována.

  Pohyblivostí tento tank moc nevyniká, nicméně mezi středními tanky patří mezi slabší průměr. To co nezvládne výkon motoru vynahradí jiné vlastnosti.  Rychlost stačí na přesuny a přizpůsobování se průběhu bitvy. Dělo je stejné jako u standardního Centurionu. Má nízké alfa poškození a průměrnou rychlost střelby, ale má vynikající průbojnost a velmi dobrou přesnost.

  “Foxtrot” balíček Twitch Prime
  Ohodnoťte tento článek!
  3.78 (75.56%) 9 hlas/ů