Mapy Erlenberg a Fjordy v HD rozlíšení

13

Práce na HD mapách pokračujú. Tentokrát sa objavili videá a obrázky prepracovaných máp Erlenberg a Fjordy. Treba však podotknúť, že zmeny na mapách nie sú len vizuálne.

Erlenberg

Zimná mapa Erlenberg dostala historickejší nádych a vyzerá omnoho krajšie. Môžeme na nej nájsť aj viacero vojenských objektov. Upravil sa priestor v okolí hradu, ktorý je teraz otvorenejší smerom do centra mapy. V južnej časti mapy, pri moste cez rieku na východ, pribudli nové terénne vyvýšeniny, ktoré by mali zlepšiť možnosti krytia v tejto oblasti. Východná časť mapy je naopak nižšia, znížil sa aj počet stromov a vegetácie. Jedna z budov v tejto oblasti je nahradená mlynom, ktorý nebude pravdepodobne poskytovať až tak veľké krytie.

Fjordy

Aj letná mapa Fjordy vyzerá naozaj nádherne, Wargaming si pre ňu pripravil hornatejší ráz. V centre pobrežnej usadlosti pribudli terénne nerovnosti, ktoré zvyšujú možnosti pre krytie. Časť mapy nad týmito budovami je teraz viac plochá. Popri najvyššej hore pribudla nová, relatívne dobre chránená lesná cesta. Vyvýšenina v centre mapy je teraz ľahko dostupná z južnej strany. Na mape sa zmenilo viacero miest, ktoré by rozhodne mohli ovplyvniť jej hrateľnosť.

Mapy Erlenberg a Fjordy v HD rozlíšení
Ohodnoťte tento článek!
4.83 (96.67%) 12 hlas/ů

13 KOMENTÁŘŮ

 1. Tak tento článek je náznakem toho že mapu Erlenberg ze hry neodstraní. A ačkoliv by si to mnozí hráči přáli, já nepatřím mezi hráče, kteří by se odstranění této mapy dožadovali, ikdyž přiznávám je to jedna z map, která umožňuje vytvořit nudný dojem z bitvy v závislosti na tom jak oba týmy ,,zakempí” odstřelovací pozice. Ale se středním či lehkým tankem si tuto mapu užívám.

  Nicméně děkuji za tento článek a za zveřejněné snímky. Mapa je hodně přepracovaná a zdá se že k lepšímu. Ohledně odstřelovacích pozic, je patrné z těchto snímků, že jich je o poznání méně. To by mohlo změnit názory hráčů na tuto mapu.

  A autorovi článku ještě jednou děkuji, setrvej v této nevděčné práci. Občas jsem tu v komentářích narazil na nesmyslné narážky typu, že jsi slovák, nebo že je to nebaví číst ve slovenštině. Tyto názory jsou pro mne opravdu nesmyslné. Neber na ně zřetel. Je to ubohost. A ještě jednou díky.

  • Proč ubohost ? Mladá generace prostě neumí slovensky. Nevím co na tom vidíš za ubohost, asi jako by jsi posílal do análu čtenáře wot.pl, který budou naštvaný, že jim tam píše čech články česky, takže 3/4 čtenářů nepochopí obsah. Je třeba si uvědomit, že už nejsme jednotným státem 27 let a to je dlouhá doba. V TV neběží slovenské pořady a slovenština si ani nevyučuje. Já se mladé generaci nedivím že prská, tak by mě nebavilo číst články, který mi nedávají smysl, i když jsou si zvukově podobné. Projevem a skládáním vět jsou zásadně odlišné a pokud jsi během dospívání nebyl takové komunikaci vystaven, tak prostě máš problém, argument “nauč se slovensky” je prostě na CZ webu padlí na hlavu, mladí lidé toho mají naučení dost a cpát jim do palice mrtví jazyk je naprostá ztráta času, stejně do konce století budeme ideálně mluvit všichni anglicky i Slováci s Čechami, iluzi o pidi zamindrákovaných čecháčcích a stejně prťavých namyšlených zbytečných slovácích bych si nedělal, zbytečné národy, zbytečné jazyky, ztráta energie, bariera v dorozumívání. Doufám že všechny tyhle pidi jazyky, kterýma si snaží kapka v moři honit ego co nejdříve vymizí a národní obrození se bude ve školách vyučovat jako doba temna.

   • No tak ty jsi nějakej analfabetický noob!!! Je mi 13 let, chdím do osmé třídy základní školy, slovenčinu mě nikdo nikdy neučil a rozumím všemu co se tady píše.

    • No tak to by ses měl asi přestěhovat na Slovensko, aby jsi zachránil jejich kulturu, když jim tak rozumíš a žereš je, protože většina Slováků už žije v Praze. To co zůstalo na slovenskou jsou oligarchové, dětí oligarchů a armáda cikorek, která úspěšně asimiluje zbytky původního obyvatelstva, viz. domestikace slangu např. “tvoj tata”, “tvoje mama” a neb další cikánský slang vytvořen ze základů Slovenčiny, více informací najdeš ve slovníku “hnědý gadžo”, slovensko už není nic víc než jedno velké getho kde zlomek původního obyvatelstva živý zbylou většinu… ty normální už dávno zabalily divadlo. Mimochodem brzo budou migrovat zase víc na západ a rozumný čechové taky, neboť Babiš nám všem ukáže. Zdá se že i když vládne jistý druh nevraživosti, máme spolu zjevně navždy svázané osudy… Osud má zvláštní smysl pro ironii řekl bych.

     A neb jak ze slovanů cikáni se staly a z cikánu slované…

     • Jak jsem již napsal, je mi 13 let a nevím kolik tak může být tobě, ale buď jsi ještě nedonošený harant, nebo naprostej idiot.
      A co na to říkají lidi v bílých plaštích? Je to u tebe ještě léčitelné?

     • Zug007, ten puberťák ti to pěkně naložil !!! A nejsmutnější na tom je, že On Má Pravdu !!!!!! Jsi vůl.

     • Zug007. Tak za tvoje výlevy bys měl zalézt do nejbližšího kanálu a už nikdy nevylézat. Jak může mít někdo v dnešní době takový názory? Připomínáš mi jednoho rakouskýho malíře pokojů. Je mi z tebe zle!
      A pro ostatní, co neumí slovensky: Když jste tak mladí, že jste se slovensky nenaučili, použijte překladač.

   • Zug007 , pobavil jsi , opravdu dlouho jsem necetl nic od tak zakomplexovaneho cloveka . Myslim ze mas obrovsky problem sam se sebou , jinak Wittman v pohode clanky se cist daji a ne ze ne. A zopakuji zde uz vyslovene , Osmak ti to tezce nandal 😀 za me +10

 2. Sice jsem to už viděl včera ty videa, ale taktéž díky za článek 😉

  A ještě bych měl připomínku k té mapě Erlenberg.. Je tam totiž ještě jedna zásadní změna, kterou jste neřekli a to, že celá lajna domů, která nyní je na mapě na horní právě straně (tam, kde je cap, a nedá se tam dostat přes kemping hráčů) , už na této straně není. Místo toho je na straně druhé.

  Tady je nová minimapa, kde to jde vidět 😉
  http://rykoszet.info/wp-content/uploads/2017/11/L8-WFtsz54.jpg

  • Snímek té minimapy byl obsažen zde v článku už když jsem tu psal první komentář. Nejspíš sis těch snímků nevšiml, dají se rozkliknout. Ale ještě se nám nabízí otázka jak budou rozmístěné základny v různých režimech bitev. Předpokládám že se jejich umístění bude lišit, oproti současným verzím.

Comments are closed.