Fotky československého tanku Škoda T 27

17

Máme pro vás úžasné fotky připravovaného prvního prémiového tanku československého technologického stromu, který se objeví na osmém tieru. Nebude zde chybět ani skvělý zásobní. Nicméně opět bude tento stroj bez pancíře, to mu ale dle mého vadit moc nebude.

Vlastnosti tanku Škoda T 27

Skoda-T27 (1)

Galerie tanku Škoda T 27

Fotky československého tanku Škoda T 27
Ohodnoťte tento článek!
4.22 (84.44%) 9 hlas/ů

17 KOMENTÁŘŮ

 1. No, žádná modelka to není ale trochu makeupu v podobě kamufláže to snad spraví. Už se těším 🙂

 2. Taky by už mohli opravit vlajky na věži, tak jak mají být. Modrý klín vpřed, červený dole.

   • Takhle to rozhodně není správně !!!! Modrý trojúhelník u našeho znaku vždy má směřovat do předu, červená je vždy dole a bílá vždy nahoře…a to z pravé i levé strany!!!!
    Mimochodem, všechny státní znaky na vozidlech, všech národů ( mimo 100% symetrických znaků) má WoTko špatně !!!!! nejméně z jedné strany !!!! Pro příklad vlajka francie: z jedné strany má ve předu modrou, z druhé červenou = špatně !!! Itálie: jednou je ve předu zelená, jednou červená = opět špatně!!! USA: část vlajky s modrým podkladem s bílími hvězdami…jednou směřuje do předu, jednou do zadu= opět špatně.
    Atd,atd,atd… Bylo osmé výročí WoTka a za celou dobu to nepochopili a nedokázali opravit. Já to považuji za docela velkou ostudu !!!!

 3. Sklon děla vypadá, že by se s tím dalo něco zahrát.
  Jestli bude maraton, zkusím něco urvat na slevě.

 4. Hadam ju este upravia. Ked toto bude finalna verzia tak nic moc a vez dajaky hybrid ako polske tanky takze na papieri moze mat dobre staty ale dizajn nic moc no… 🙁 aj t40 vyzera lepsie

 5. Snad to bude alespoň trochu konkurenceschopné proti ostatním. Ale vypadá to že snad alespoň trochu bude, ale nechme se překvapit

 6. Presne tohle WOT potrebuje . Pridat vic premiaku , ktery si hraci kupujou za 1000 , – Kc . A ani ty nejlepsi z ty hry nedostanou nic nazpet… Po peti letech WOT jsem presel na League of Legends, jde je to hra ciste o skillu a ne o RNG, posadkach, premiacich . A kdyz nechces nemusis do toho dat ani K a muzes se dostat mezi profiky . WOT je ciste vysmech WG vsem hracum do obliceje. Jedna z nejvic hranejch her a dotace +-0… 🙁

  • to Rulov1c: souhlasím s tebou, naprostá pravda co jsi napsal. WOT je nejhorší hra co znám, jde pouze o to co nejvíce podojit hráče. Tato hra není o skillu a umu hráče.

  • Vážení, WoT je skvělá hra !!! A už to slovo “hra” znamená, že podstata není a nikdy nebude o “skillu”, ale o tom aby se lidi pobavily. Úplně “první práce” v životě každého člověka, nebo lépe človíčka je hrát si !!! O skill nikdo nestojí, ten skill si postupně každý človíček právě tím hraním vyvíjí. A čím je starší, tím je “sklillovější”, jeho dovednosti narůstají. TO JE PODSTATA HRY!!! A vy, co si chcete porovnávat E-Pinďoury, a nadávat na WoTko, jděte si někam jinam, kde vám to budou žrát!!!!
   Kdyby jste tak byli skilleři i v reálném životě, ve škole, ve studiu, v práci, v rodinném životě (podle věku)…to by to bylo super.
   A co se obchodu týče, o tom evidentně nemáte ani páru. Jen pro info, v současné době , žijeme docela v tržném mechanizmu,nic není zadarmo a každý když něco chce, musí se nějakým způsobem,dle vlastních požadavků a priorit přičinit. Vy dva (Rudolv1c a boollman) ale jste očividně zastánci padajících pečených holubů.

   • To JoAn: ty jsi očividně mimo mísu. Tvůj názor, že WOT je skvělá hra ti nikdo nebere, ale můžu tě ubezpečit ,že drtivá většina hráčů si to nemyslí a moc zábavy si neužívají. Názor, že prémiový obsah je tvrdě předražený ,není z mojí hlavy, ale tlumočený z komunity streamerů a dalších hráčů WOT, kteří mají srovnání s jinými hrami. Nikdo nechce nic zadarmo ( leda nějaký nemakačenko ) . Ty evidentně hraješ jinou hru ,protože vůbec nechápeš co Rulovc1 chtěl příspěvkem říct. Nebo pak kopeš za WG a tím je vše vysvětleno.

    • Rozhodně za WG nekopu, hrám to 6 let, mám nalítáno 70k bitev, pamatuju všechny (téměř) změny. Někdy se to povedlo více, jindy ne. To ale na hodnocení hry nic nemění. Utratil jsem za to spousty peněz (to je ale moje věc) a co se týče předražení, tak jasně, mohlo by to být levnější, ale pořád je tu ten tržní mechanizmus. Podle regionu, podle kupní síly hráčů atd,atd,atd. A v Evropě je to tak, jak to je. ČR není celá Evropa. V Číně asi před rokem prodávali za 1000 USD desítkové medko v zlaté barvě…a div se prodávali a i prodali. V Americe to dávají zadrminko, protože to nikdo nehrá. A to je ten tržní mechanizmus. To je zákon, zákon nabídky a poptávky. Časté otázky komunity, kterou tady zmiňuješ na sreamery, když vyjde nový prémiák “Oplatí se koupit?” je prostě blbost. Ber, nebo nech bejt. Nikdo nikoho nenutí. Je to jako někdo do krve se bude prát za “předraženou tradici” a není u nás lepšího auta a někdo si za své prašule koupí úplně jinou značku. Prostě trh, nabídka, poptávka, tradice, myšlení lidí atd,atd. Zpět ke hře: jen ne brečíky na téma další prémiák, další OP tank, chtějí jenom prachy, arty mě prudí , MM podle skillu, koláče jsou OP a furt dokola. To není komunita, to je jen něco málo ubrečánků (kolem stovky?, dvě stovky?, tři?…). Zbytek těch z 200 -250 tisic každodenně přihlášených hráčů na EU1 a EU2, to je komunita a ty nezajímá. Proto že se baví hrou, proto to tolik hráčů každy večer hraje. Je to prostě HRA !!! A skillisti a ubrečánci májí májí právo svobodně se rozhodnout a hrát něco jiného. Tu hru nikdy “vlastnit” nebudou !!!!!!!!!!

     • Konečně jsi napsal něco normálního s čím musím také plně souhlasit. Ale mám dojem, že jsi to přehnal s těmi 200 tisíc hráči ( musím to začít sledovat ,ale vím že před několika roky to bylo více). Z mého okolí to většina lidí zabalilo ( hráli to od bety a byli to fialky ) , prostě ta hra je začala štvát jinak by ji hráli dál. Trh – prostě hrají jiné hry.

     • Hraji to už taky pár let , ale nikdy jsem se nedostal přes 10 k bitev a vůbec toho nelituji. Založil jsem klan s přátel ,sice malý ,ale svůj a mohu Ti v klidu a s jistotu říct , že všichni skilleři jak píšeš když nakouknu do soupisky nehrají už pár let.Taky měly většina z nich plno desítek a ta hra jim prostě reworkama a úpravama a změnama přestala dávat to co předtím. Takže na nějakých 70 k bitev budu mít někdy v 70-80 letech možná…Pravdou je že ta hra a všechny od WG procházejí vývojem , ale otázka je kam ten vývoj posouvá…Pokud se podíváš na všechny poslední změny ve WOT a ve WOWs tak měly naprosto opačný efekt než plánovaly…Proč najednou pro reworku artyn přibila kolová vozidla ??? Co myslíš ??? Proč po reworku CV které měly rozhýbat hru všichni jen kempí ve skupinkách ??? Prostě ne všechna rozhodnutí byla správná…(Defender,IS-3 A) a musím pokračovat ??? Defendrem si v poho zahraješ i v 10…Teď už teda jen budeš vraždit jen 9 sorry… Popravdě mě osobně spíš sedí WT . Gaijin Ti za ty peníze vložené do hry alespoň něco navíc dá… U WG nemáš jistotu , že to co dnes koupíš za týden nebude mít jiný styl hraní a nebude to celé předělané..Kolikrát jsem to zažil…A co ty??? 🙂

Comments are closed.