Fotbalový mód během ME je potvrzen

  16

  Všichni jsme to sice věděli, nebo minimálně tušili, ale teď už je to oficiálně potvrzeno Wargamingem. Od 10. června se v rámci probíhajícího mistrovství Evropy ve fotbale do World of Tanks vrátí populární mód, který se poprvé objevil před dvěma lety během MS v Brazílii. Základ zůstane stejný, ovšem počet map s fotbalovými arénami se zvýšil na tři a bude se také pořádat turnaj. Jsme zvědaví, jak se agresivní mód podaří skloubit s novou fyzikou, obáváme se, aby to nebyl pořádný průšvih…

  Stejně jako před dvěma lety dostanou všichni hráči do garáži zdarma zapůjčený tank T-62A Sport. Zápas bude trvat 7 minut a vítězí ten, kdo dá víc gólů (čili to nebude jako minule, kdy se hrálo do tří). K dispozici budou tři stadiony:
  – Himmelsdorf Arena (totéž, co minule)
  – Stade Eiffel (aréna na mapě Paříž)
  – Old Tankford

  K dispozici bude jednorázový skill, nazvaný „Turbocharger“, který tank urychlí. Tanky, stejně jako minule, není možné zničit, ale je možné jim sestřelit pásy. V turnaji, který se během módu bude konat, bude možné získat skutečné ceny, v Rusku jsou nastaveny od 600 dolarů do 2400 dolarů na tým, přičemž ceny budou rozdány týmům na prvních čtyřech místech.

  Rozdávat se budou tyto medaile: (zleva)
  – za účast v módu
  – za jedno vítězství v kvalifikaci turnaje
  – za kvalifikaci do superfinále
  – za vítězství v turnaji

  Video:

  Screenshoty: (všimněte si, že na zemi bude vždy kroužek, který vám ukáže, kde se míč nachází)

  Sdílejte
  Předchozí článekPrůšvih s balíčky v Armored Warfare
  Další článekWoWs: 31. 5. 2016
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  16 KOMENTÁŘŮ

  1. No, jsem zvědavej jak to bude s převracením, bude taky platit 30sec odpočet, nebo tam dají starou fyziku bez převracení, nebo, nebo…

   • Ne, hráči vezmou rýče a lopaty z výbavy T-62A a půjdou želvičce vykopat hrobové místo.

  2. Ale prd… nic se převracet nebude. T-62 bude každý vážit 100 tun, motor 3000 kobyl a odpor terénu bude minimálně 5,00. Fyziku lze snadno ošulit.

   Že tanky nebude možno zničit? Stačí ho převrátit jako želvu a za 30 vteřin jde do garáže. Taky existují replaye z minulého eventu, kdy tanky skončily mimo hřiště a nebo se zasekávaly do hromad suti.

   Každý zápas 7 minut? Kterej kokot tohle vymyslel? Dřív stačilo nasázet během pár minut 3 góly a hurá do další bitvy! Teď si protrpíme 7 minut pokaždé… Pro zjednodušení lze stanovit jednoduchou rovnici 1 fotbal = 2 bitvy na randomu.

   Je to marný, je to marný… je to marný!

   • ale no tak… tebe jsem nikdy neměl za prudiče který vše vidí černě. jestli zažíváš špatné období, neboj, ono to přejde 😉

    • Prudič? Jen jsem u WoT 5 let a viděl jsem a zažil jsem mnoho failů. Co si vzpomínám, tak fotbálek s T-62A se hrál tak, že v 75% případů jeden tým dostal 3 fíky do 2 minut a člověk se příště mohl dočkat lepšího týmu. Celých 7 minut se hrálo málokdy, leda když člověk dostal tým plný botů a nechtěl předčasně do garáže.

     Efekt fotbálku je pro zbytek hry minimální – 1 tankista a XP převedené na MS-1. U Chaffee Race si člověk vytunil kompletní americkou posádku, u 8-bits potom jednu ruskou, jednu americkou a jednu francouzskou + dostal krásné bonusy free XP + kredity.

     Result: Fotbálek je chudý příbuzný jiných modů a uplatnění má pouze jako bonbon na vosy = přitáhne boty a hloupé děti, které nebudou mít čas jurvit randomy.

  3. No tak tenhle mod mě moc nebavil. Jestli to bude zase plný botů tak to bude opravdu zábava tam 7 minut dostávat jeden gol za druhým. Jednu bitvu si dám ať mám účast a to stačí.

  4. Určitě si pár poločásků dám, prve to byla prča. Ale prosím Vás, řekněte jim že sedm minut je opravdu strašně moc, polovina by stačila.

   • 7 minut bylo i posledně… jenže málokdy se hrálo celých 7 minut, protože nastřílet 3 góly nebylo nic extra těžkého.

  Comments are closed.