Fanouškovské RNG – World of PAPOJ

  3

  Máme zde sestřih těch nejlepších momentů ze série World of PAPOJ. Jsou zde například hrátky s novou „vylepšenou“ fyzikou, mizící tanky a tak podobně. Video je opravdu skvěle sestříhané.

  Plus zde máme jako bonus malé video na závěr, které je opravdu skvěle sestříhané a zábavné. Jedná se o zajímavý bug s obsazením základny, která už sice obsazená byla, ale Wargamingu očividně nestačí mít základnu obsazenou na 100 %.

   

  Fanouškovské RNG – World of PAPOJ
  Ohodnoťte tento článek!
  3 (60%) 4 hlas/ů

  3 KOMENTÁŘŮ

  1. a co je na tom druhym videu tak zvláštního mechanika hry řiká že po obsazení základny bitva končí za 5 vteřin a pokud je z capovacího týmu zničeno vozidlo techto 5 vteřin jede od začátku je to klasický využití herních mechanik

   • QB v jeho nedávném video (18.04) kde jezdil s T-54 first prototype na US serveru (proto tam už hrál v 9.18), obsadil základnu na 100%, neuběhlo 5 sekund, byl zničen posledním nepřátelským tankem (QB sám byl posledním přeživším svého týmu), a i přesto že všechny tanky v jeho týmu byly zničené, vyhrál bitvu. Taky jsem to nějak nepochopil, takže není to vždy tak, jak říkáš (do toho dne jsem si to taky myslel).

  Comments are closed.