Fanouškovské RNG – World of PAPOJ

  3

  Máme zde sestřih těch nejlepších momentů ze série World of PAPOJ. Jsou zde například hrátky s novou „vylepšenou“ fyzikou, mizící tanky a tak podobně. Video je opravdu skvěle sestříhané.

  Plus zde máme jako bonus malé video na závěr, které je opravdu skvěle sestříhané a zábavné. Jedná se o zajímavý bug s obsazením základny, která už sice obsazená byla, ale Wargamingu očividně nestačí mít základnu obsazenou na 100 %.

   

  Fanouškovské RNG – World of PAPOJ
  Ohodnoťte tento článek!
  3 (60%) 4 hlas/ů
  ZDROJyoutube.com
  Sdílejte
  Předchozí článekT-72B3 se vrací!
  Další článekNové detaily o kampani na HMS Hood
  lord_of_lemra_CZ
  Hraji převážně World of Tanks, občasně League of Legends, Hearthstone, War Thunder, Overwatch. Studuji na průmyslové škole.

  3 KOMENTÁŘŮ

  1. a co je na tom druhym videu tak zvláštního mechanika hry řiká že po obsazení základny bitva končí za 5 vteřin a pokud je z capovacího týmu zničeno vozidlo techto 5 vteřin jede od začátku je to klasický využití herních mechanik

   • QB v jeho nedávném video (18.04) kde jezdil s T-54 first prototype na US serveru (proto tam už hrál v 9.18), obsadil základnu na 100%, neuběhlo 5 sekund, byl zničen posledním nepřátelským tankem (QB sám byl posledním přeživším svého týmu), a i přesto že všechny tanky v jeho týmu byly zničené, vyhrál bitvu. Taky jsem to nějak nepochopil, takže není to vždy tak, jak říkáš (do toho dne jsem si to taky myslel).

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Přihlášení pomocí Wargaming.net ID