Excalibur Kvíz: Poznáte stroje s prívlastkom naj?

  20

  Vo World of Tanks môžeme nájsť stovky rôznych bojových vozidiel. Každé z nich má niečo svoje, niečo, čím si nás dokáže získať alebo odradiť. Len niektoré z nich však môžeme označiť ako naj. Vozidlá, ktoré svojou charakteristickou vlastnosťou často vyčnievajú z radu a je ich možné ľahko identifikovať. Alebo nie? Otestujte si svoje znalosti o vozidlách z hry v našom kvíze nižšie.

  A samozřejmě se nezapomeňte pochlubit svým výsledkem v komentářích!

  Excalibur Kvíz: Poznáte stroje s prívlastkom naj?
  Ohodnoťte tento článek!
  4.48 (89.7%) 33 hlas/ů

  20 KOMENTÁŘŮ

  1. otazky c.2 a c.5 jsou pri nejmensim znacne zavadejici. ohledne pancire neni receno kde na tanku ma byt nejslabsi misto pancire (celne, z boku … nebo treba na hornim platu veze). a u Scorpiona G pochybuju ze ma vice nahranych bitev kdyz je aspon o 2 roky kratsi dobu ve hre nez obj. 140, ktery notabene je prakticky standard v jakekoliv klanove aktivite. Neberte to ale jako kritiku, clanku samotneho. Kvizy jsou super.

   • Tak u té tloušťky pancíře to byla spíše nápověda, když nebylo řečeno kde to má být. Protože M56 Scorpion má 1mm všude 😀
    Scorpion G mne taky celkem překvapil.

    • u Scorpiona je to samozřejmě blbost. Je to formulované špatně, kdyby měla být odpověď podle formulace dotazu, tak to rozhodně obj. vyhraje. Scorpion je nejhranější za poslední dekádu. Technicky v zato je odpověď správně obj. pisatel to myslel jinak, bohužel do hlavy mu vidět nemůžeme.

     • Kdyby to bylo podle tebe tak 10 z 10 ale taky jsem si myslel že to je obj 140 ale vybíral jsem mezi Bc.25 t a obj 140

   • Nezabúdaj že Škorpión G je premiovy tank ktorý kupuje neskutočne množstvo hráčov kľudne aj taký čo majú 5000 hier a X tier ani nemajú a kľudne mohli brať do úvahy len random bitky a tam je určite najviac Škorpión G.Ten máš v každej hre či hráš VI tier VII tier VIII tier vždy 2 Škorpióny G tam sú.Takze tomu by som kľudne veril.

   • Proč mají jít s tou reklamou “kurva do píče”? Ty jim snad budeš posílat finanční příspěvky na provoz webu?

    • Obecně mi reklama nevadí, ale včera se mi tady pořád tlačilo nad i pod kvízem něco na stahování a navíc nebylo poznat co je kvíz a co je ta reklama. A i když jsem ji cca 20x odklikl ať už se nezobrazuje, tak naskakovala pořád dokola. Bylo to hodně nepříjemné. Tak proto.

  2. Prepadák. Pohorel som..na 4 otázke som to vzdal a nedokončil, nedočítal, vzhľadom k 50% úspešnosti po 4 otázkach. Ale kvízy mám rad o WoT.

  3. 9/10 – To s tím Skorpionem je podle mě kravina. Velmi pochybuji, že by ta plečka byla hranější, než Object 140.

   • Je tam malé upřesnění ” v súčasnom WoT “. Asi v aktuálním patchu, a to určitě vede škorpion, když je v obchodě skoro pořád.

  4. Podla wot-life je Skorpion celkove hranejší než obj.140: 66,3 milióna hier ku 54,9. Ale zas na druhú stranu sú tam tanky kde sa počet hier pohybuje v stovkách miliónov.

  Comments are closed.