Excalibur Kvíz: Poznáte mapy pre tankové bitky?

34

Ak aspoň trošku sledujete dianie okolo World of Tanks, určite ste zaregistrovali informácie o tom, že mapy v hre čaká prepracovanie do nového grafického kabátu. Zmenou ale nie je len vizuálne prepracovanie, na mnohých mapách sa upravia aj ich dobre známe lokality.

Niektoré mapy sú v hre prakticky už od jej začiatkov, pásy našich tankoch ich rozryli už nespočetne veľa ráz. Existujú miesta, ktoré sú známe a jasne rozlíšiteľné. Sú tu však aj novšie mapy, ktoré postupne vývojári do hry pridávali. Viaceré mapy sú už zároveň z hry odstránené. Ešte predtým, ako sa dočkáme novej a reálnejšej grafiky na mapách, máme tu pripravený kvíz. Ako dobre poznáte mapy, na ktorých bojujete so svojimi tankami? Stíhate počas bojov aj sledovať scenériu okolo?

Excalibur Kvíz: Poznáte mapy pre tankové bitky?
Ohodnoťte tento článek!
4.7 (94.07%) 27 hlas/ů

34 KOMENTÁŘŮ

  • Já když jsem znovu začal hrát WoTko tak už ve WoTku nebyla, ale věděl jsem která mapa to je a kde je tohle místo.

 1. správně 11 otázek z 11!

  Easy až na dvoch som sa lepšie pozrel na obrázok a premyslel 🙂

  Ach južne pobrežie to bola úžas mapa škoda ,že ju odstránili 🙁

  • jo dobrá byla, ale boti měli problémky když si to pálili přímou čarou na cap, tak dostali za uši z báze ani nevěděli odkaď

 2. není mi jasný proč jižní pobřeží odstranily, podle mě solidní mapa kde se dalo dost vymyslet, vzpomínám i na komarin.. sice se tam dost kempilo, ale stejně byla to dobrá mapa…

  • Ty mapy byly odstraněny protože byly hrozné. Ale pokud by třeba vrátili do hry Jižní pobřeží a odstranili Paříž, vůbec bych se nezlobil. Komarin místo Horského průšvihu by také byla jasná volba. 🙂

   • Komarin byl výbornej. Byl i dost symetrickej (aby někteří neremcali, že má někdo výhodu), ale holt se tam dalo zakempit a drzet lajnu dost dlouho a to neni politika WG. Dneska kdyz hraju bitvu 8-10 min je to svátek. A když 15 min, tak otvírám šáňo.

   • Problém Paříže, Charkova a Stalingradu je to, že ty mapy jsou tak málo, že je člověk vlastně dobře nezná.
    Mě třeba v poslední době Paříž a Charkov začínají být jasnější a nedělají mi tolik problémů.

    • Málo? Jako vážně? Zkus hrát za lehký tank, nejlépe ELC EVEN 90.
     S urputnou pravidelností se točí tyto mapy a pěkně v řadě po sobě. Z dvaceti bitev je Paříž dva až třikrát. Někdy je to proloženo libůstkami typu Ensk, Plzeň, Himmelhergottsdorf a Horský průšvih.
     Zato Malinovku a Prochorovku pak uvidíš tak jednou za třicet až čtyřicet bitev. Věř mi, mám to odzkoušené, právě se snažím o LT15 na obj260, takže prakticky s ničím jiným než s ELC EVEN momentálně nejezdím.

    • A i to málo jak ty mapy znám, mě stačí k tomu, abych se jim vyhýbal jak čert kříži. A to myslím doslova. Jakmile mi mapa Stalingrad, Paříž, Plzeň padne, leavnu to… nemám na to nervy.

 3. 10/11
  Som dal utesy namiesto fjord. Aj tak spokojny. A redaktorov poprosim ak sa da aj viac takych a dodobnych kvizov. Je to super

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Přihlášení pomocí Wargaming.net ID