Event s KV-2 se brzy objeví ve WoT

8

Wargaming připravuje další event, tentokrát se bude jednat o jednu legendu World of Tanks. Akce s hlavím cílem v podobě KV-2 se bude konat od 10. do 20. dubna se spoustou speciálních slev a bonusů. Je možné, že během akce bude možné získat, nebo zakoupit 3D styl „Crimson Legion“.

„… Pouze prach a černý, mastný popel. Hořící země pod pásy a rezavými kostrami nepřátelských vozidel zavěšených ve větru. Jdeme dál, křupáme na černém asfaltu na zapomenutých silnicích, míli po míli. Naše oči jsou zaměřeny na dálku, bez pochybností o zatmění a bez ohledu na to, jaké jsou naše šance – zpíváme píseň March of the Legion:
“Modlíme se za moc bohů,
aby zasáhli naše nepřátele
A ukážme svou statečnost!
Je čas vzbudit velké zvíře
A uvolnit jej aby přišlo na tuto krvavou hostinu,
Dalo nám vítězství! “

 

Event s KV-2 se brzy objeví ve WoT
Ohodnoťte tento článek!
4.43 (88.57%) 21 hlas/ů

8 KOMENTÁŘŮ

  1. Má pravdu, předseda! Akorát to neni článek, ale jen titulek. Štěk do tmy. Co trochu seriózních informací o co se jedná.

  2. Smutný… Čím starší WoT je tím horší mi přijde. Nevím jak vy ale já bych radši místo brutálně znásilněné KV-2 viděl třeba nějakej posun v hratelnosti ( třeba nový herní mód ), nebo nová kolová vozidla například u Němců mi chybí taková Puma. Prostě přidávat nová vozidla ( ne prémium ). Vemte si takovej Warthunder. Nechci Warthunder obhajovat protože je to taky herní incest, ale porovnejte kolik vozidel přidávají tam a kolik do WoT.

    • A proč by se pořád měly přidávat nějaká vozidla. Dnes jich je přes 650 (503 jsem odjel a 226 mám v garáži) a nemám pocit, že by počet tanků hru obohacoval, když se stejně hrajou pořád ty samé. A další kolečka do hry je hnus. Pokud je chceš, běž hrát Crossout.

  3. Co by jste chtěli. Vždyť tahle stránka nepřesáhne ani 5 komentu. To už mluví samo za sebe

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Přihlášení pomocí Wargaming.net ID