Do ingame shopu jde spousta premiáků!

  5

  Zajímavá informace přišla včera od společnosti Wargaming. Podle ní se do ingame prodeje, tedy přímo do eshopu ve hře, nikoli na webu (a tedy s možností nakupovat za goldy, nikoli za peníze), chystá řada premium lodí, které nejsou jinak dostupné, nebo které byly až doposud čas od času ke koupi jen a pouze v eshopu na webu. Díky tomu si budou lidi moci zahrát s Mikasou a Dianou, ale budou si také moci za gold pořídit Tirpitz, Warspite nebo Michaila Kutuzova.

  Bohužel některé z těchto lodí budou nyní k dispozici pouze v Asii nebo USA (Tirpitz), v Evropě zase budou jiné (Mikasa). Nicméně je příslib, že se všechny lodě budou prodávat v obchodu v dohledné době a to na všech serverech. V zákulisí se spekuluje o tom, jestli nejde o předzvěst spojení ekonomik World of Tanks a World of Warships.

  Na evropském serveru se ve hře za gold budou prodávat:
  Tachibana (T2 DD), Mikasa (T2 BB), Marblehead (T5 CL), Saipan (T7 CV), Diana (T2 CL), Emden (T2 CL), Campbeltown (T3 DD), Warspite (T6 BB)

  Tirpitz a Blyskawica přijdou později.

  Na severoamerickém serveru se ve hře za gold budou prodávat:
  Texas, Tachibana, Diana, Molotov, Mikhail Kutuzov, Emden, Tirpitz, Campbeltown, Warspite, Blyskawica

  Na asijském serveru se ve hře za gold budou prodávat:
  Ishizuchi, Atago, Texas, Atlanta, Aurora, Murmansk, Mikhail Kutuzov, Tirpitz, Campbeltown, Warspite, Blyskawica

  Sdílejte
  Předchozí článekmarty_vole: Replay M46 Patton
  Další článekDalší změny WN8?
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  5 KOMENTÁŘŮ

  1. Dobré info… Stejně jsem nechápal, proč je v ingame prodeji pouze tak málo lodí… Campbeltown se bude hodit… 🙂 S Tachibanou ale asi moc kšeft neudělaj, protože si ji snadno může dnes každej vyjezdit za 150 diamantů v GNB.

  2. A stoji za to to Tachibano? Ja sel zatim na jistotu a radsi vybral volne misto v pristavu za 100 diamantu.

   Ja s wows zacinam mam asi 200 bitev, tak by me celkem zajimalo aktualni srovnani premiaku ve wows. Co se vyplati, co ne, co jsou vylozene vyhozeny penize. To by mohl byt zajimavy clanek …. co na to redakce?

   • Spíše ta, Tachibana… 🙂 Podívej se na nějaké recenze lodí od Houmera_ Jako začátečníkovi bych ti doporučil nejprve si osahat lodě do šířky = rozjet více národů a typů lodí… Až budeš u všeho na pětce, bude ti už více jasné co tě baví a s kterou třídou ti to jde… Pak bych začal řešit teprve prémiáky… Do tieru 5 je stejně nepotřebuješ a kupovat si prémiák vyššího tieru co nemáš vyježděnej normálně je nesmysl. Potom bych teprve začal uvažovat o nějakém prémiáku T5 (Murmansk, Texas, …).

    • Naprostý souhlas – prémiáky kupovat až pro ty větve, které hráče baví (… poté co si ošahal více větví ..).
     A navíc – jakmile prémiovou loď koupíš, ihned propusť jejího kapitána, který má stejně nula zkušeností. Následně do prémiáku přiřaď kapitána z normální lodě dané větve – získá rychleji více zkušeností. Prémiáky prostě využívat pro trénink kapitánů normálních lodí. ….

  Comments are closed.