Dnešní mikroaktualizace

  7

  Dnes ( 20.června 2018), proběhla krátká odstávka serveru z důvodu malé aktualizace. Údržba proběhla od 6:00 do 6:45 CEST a přinesla následující změny:

  • Opraven problém, který způsoboval, že hráči mohli poškodit vnitřní moduly tanku během fotbalového zápasu
  • Opraven problém, kdy se objevoval balón v momentě, kdy se neměl objevit.
  • Opraven problém, kdy se ztrácel balón ve chvíli, kdy byl vstřelen gól
  • Opraveny technické problémy.

  2698

  Dnešní mikroaktualizace
  Ohodnoťte tento článek!
  4.22 (84.44%) 9 hlas/ů

  7 KOMENTÁŘŮ

  1. Podrobně rozepsané úpravy fotbalového módu.
   A na závěr: Opraveny technické problémy – zde už podrobnosti nikoho zajímat nemusí. 😀

  2. Spíš by mě zajímalo, kdo ten mód hraje? Pro mě je to strašná nuda a po pěti hrách jsem usoudil, že už to hrát nebudu, tudíž nějaké problémy v tomto módu mě nijak nevzrušují.

  3. to bykop: jsi borec ,že jsi dal pět bitev. Já když viděl co je to za blbost, tak jsem ten mód ani nespustil. Místo takových kravin by WG mělo upřít snahu jiným směrem.

  4. Tak mě to např dost baví, je to odreagování od standartní bitky a přitom se dá zajímavě vydělat pár kreditů. Od začátku tohoto módu sem si přišel jenom na fotbálku na 4 mega, což není špatné…

  5. dobré zpestření, ovšem rychle se omrzí, nebýt lákavých odměn tak už mod nehraju

  6. Ty odměny jsou celkem overkill na to, za jakou blbost jsou rozdávány, za to pomalu mohli uživit sezónu hodnocených bitev, nebo víkendové speciály, které od vánoc poctivě šidí… nechápu, koho mohlo napadnout rozdat tolik odměn na věc, která je pro majoritu WoT komunity dost neatraktivní, to by jsme hráli FIFU. Docela gól ze strany WG je taky rozdávání direktiv, kde by 99% výherců stejně místo nich ocenilo bony. To o co nikdo nestojí nemají očividně problém rozdávat ve velkém.

  7. Opraveny technické problémy: Tak to fešáci opravili tak, že když se dostanu brzo do garáže, nemůžu zapnout další bitvu s jiným tankem, super.

  Comments are closed.