Další video z testované mapy Charkov

1

Máme pro vás nové video z testované verze mapy Charkov, která se dostala na supertest. Toto je již zvětšená verze mapy s rozměry 1000×1000 m a je zde již přepracovaná otevřenou část.

Jistě jste si všimli, že mapa ve srovnání s původní verzí byla otočena o 45 stupňů, to jde vidět hlavně na městské části, toto otočení jsme ale již viděli v minulé verzi.

tbi0-Kbc0vo

Tato mapa nikdy nepatřila mezi moje favoritky, nicméně, nebyla zase tak strašná a byla vcelku dobře hratelná se všemi typy vozidel. Mapa na první pohled působí opět dosti symetricky. Vypadá to, že pro nás Wargaming bude mít čím dál tím více map, které když přeložíme napůl, tak se obě poloviny mapy budou překrývat. Asi to je jediná možnost, jak zajistit vyrovnané startovací pozice pro oba dva týmy. Nebo je to nejméně pracné řešení?

Další video z testované mapy Charkov
Ohodnoťte tento článek!
3.33 (66.67%) 3 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

  1. Můj osobní problém je ten že když najdu výbornou střeleckou pozici musím ji opustit. Proto že vývojáři si řekli dáme tam kámen, kopec nebo dům. Jak rád by jsem si zahrál na rovné mapě plné krásných stromů a křovisek. A jediná možnost pro týmy by byla jeďte proti sobě. Ne udělá se mapička kde to opět bude rozdělené. Sem pojedou těžké tanky, sem střední. Támhle se zakempí stíhač tanků. Sem dáme kopec a sem a sem. Přidáme špetku kamení a aby nemohl jet nikdo středem tak se tam hodí jezero nebo propast.

Comments are closed.