Další verze Charkova na Supertestu World of Tanks

8

Mapa Charkov není mezi hráči příliš oblíbená, proto se dalo očekávat, že bude upravena. Kdy je lepší čas na úpravu než při přepracování do HD.

Bylo potřeba vylepšit hru pro třídu lehkých tanků. Proto otevřené části mapy (1 a 2) prošly zásadními změnami, včetně zvýšení těchto ploch na stejnou úroveň jako budovy v městské části. Bylo také zvýšeno množství křovin a překážek, které umožní účinnou střelbu. Tyto změny by měly zvýšit působení exponované části na městskou část.

Městská oblast (3) byla zjednodušena, zajistí větší kontrolu během bitvy. Další zóna (4) byla také zjednodušena odstraněním krytu.

Další verze Charkova na Supertestu World of Tanks
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 5 hlas/ů

8 KOMENTÁŘŮ

  1. KHarkova – to píše tatar nebo někdo, kdo si myslí, že pro tatary píše?

  2. Kharkov?? Chodil jsi do školy Thelwine? Asi ne, jinak bys věděl, že česky je to CHARKOV, podobně jako ukrajinsky a rusky!

      • Že je to anglicky správně vím, on totiž strýček “Gůůgl” neumí většinou názvy měst překládat do češtiny, a autor strojového překladu (CTRL C, CTRL V) má, nejen, zeměpisné znalosti opravdu tristní. To však nic nemění na tom, že to má napsáno špatně. Protože od kdy se nachází Charkov a Anglii?? Podle pravidel českého pravopisu by to měl napsat česky, popřípadě v originále. Lze tedy ještě použít ukrajinskou variantu Харків (čti Charkiv), popřípadě ruskou variantu Харьков (čti Char’kof). Použitý název Kharkov nesplňuje ani jedno, a měli by to opravit. Ostatně proč to mohou mít na polských serverech správně a my ne?

  3. ty jsi fakt magor,už ho vyrazte z redakce, skoro každý článek katastrofa

    • a dost mě mrzí,že může vydávat bláboly aniž by proběhla kontrola. Fakt mi je líto, že carramba web prodal. Tehdy to byl web o úrovni a včasných novinek, teď tu píšou děcka co ani psát neumí a web je už s novinkami víc pozadu než ofic. web. Asi už definitivně nastala doba chodit na thearmoredpatrol.com a neřešit zdejší katastrofu

Comments are closed.