Další hodnocené bitvy?

  7

  Co nás čeká? Vypadá to, že se objeví další hodnocená sezóna. Očekáváme ji později v letošním roce, jak je vidět na obrázku. Další prvky, jako jsou emblémy, stylové soupravy a nápisy, ty jsou dosud bez změn.
  2-sezon-BRshot_269

   

  Další hodnocené bitvy?
  Ohodnoťte tento článek!
  1.75 (35%) 8 hlas/ů

  7 KOMENTÁŘŮ

  1. A Frontovou linii budou zkoumat a zkoumat a….
   protože se hrála, takže se vrátí cca za 2-3 roky v naprosto nehratelné podobě.

  2. Už se nevrátí, WoT za 2 – 3 roky nebude existovat 😀 A pokud tak jen pro RU oblast. Jde to rychleji, než bych čekal. Včera jsem se přihlásil do hry a ať to bylo v jakémkoli čase během dne (dopoledne, odpoledne, večer), vždy zhruba jen 50 – 60 procent hráčů oproti stavu tak před rokem.

   • kdyby to byla pravda, tak už ke hře mají dávno jiný přístup… právě možná ty 2-3 roky nazpět měli celkem vážné problémy se serverama, většina lidí měla lagy, ale problém “určitě” nebyl na straně WG, po ztrátě 20-25% aktivní komunity to najednou přestalo blbnout… to byl prý zatím největší odliv hráčů z WoT. Právě naopak, letošní vánoce mám pocit, že byly zatím nejsilnější, co se týče počtu hráčů, to ale nechci kecat. Na začátku léta to bývá vždy nejslabší, první hezké počasí…

  3. Stejně je v píči, že hodnocené bitvy měly být endgame obsah pro lidi, co nějak netíhnou ke klanovému ježdění a zatím mám pocit, že bonů (měna vytvořená primárně pro hodnocené bitvy) se zatím rozdalo víc v CW kampaních, než v hodnocených bitvách.

  4. prve 2 som vôbec nestihol, tato isto zase bude rovnako tak aby som to nestihol, dobre ze to nedaju na jeden den.

   • Tak to sme vůbec netušili, docela zlo. WG by mělo ihned sjednat nápravu a přizpůsobit se tvým časovým možnostem!

  Comments are closed.