Chris Taylor opouští Wargaming

  11

  Chris Taylor, jeden z nejznámějších producentů a tvůrců video her, odchází z Wargamingu. Tato zpráva visela ve vzduchu od doby, kdy Taylor zmizel z veřejné scény. Někteří začali tušit, že se něco děje a teď je to tady.

  taylor

  Sám Chris Taylor je součástí herního světa již několik desetiletí. Začínal v roce 1980 u kanadských Distinctive Software. Je podepsán pod tituly jako Total Annihilation, vydaném v roce 1997, nebo pod serií Dungeon Siege z roku 2002. Nejenom tyto úspěšné hry udělaly z Taylora známou tvář na poli RTS her.

  Odchod tohoto vizionáře potvrdil i tiskový mluvčí WG, ovšem bez bližšího vysvětlení. Nejpravděpodobnějším důvodem pro odchod je založení vlastní firmy nebo studia.

  Zdroj: venturebeat.com

   

  11 KOMENTÁŘŮ

  1. Nejsem nějaký znalec lidí z herní branže, takže z mého pohledu článek absolutně o hovně. Co tam ten člověk dělal? Na jaké byl pozici? Co hře WoT přinesl? Takhle jste jen vydali stupidní naprosto bezobsažný článek.

   Je mi jasné, že tady chcete naházet alespoň nějaké články než to tady nadobro umře, tak se ale kua snažte (mamys)

  2. Myslím že Chris byl vedoucím pobočky WG Seattle a pracoval hlavně na Master of Orion. Jakožto velmi schopný game designer RPG a RTS má ve vývojářském prostředí hodně slušné jméno a to jestli ho znají nějací hráči z pidistátečku v Evropě je mu asi naprosto u zádele. Každopádně přijímací pohovory u takových lidí vypadají asi takhle:
   Dobrý den.
   Co můžete naší firmě nabídnout?
   Jmenuji se Chris Taylor.
   Kdy můžete nastoupit?

   • To je fajn, ale já třeba WoT hraju přes 3 roky a vůbec nevím, kdo to byl, je, za člověka a tady v článku Ti akorát napíšou, že někdo takový odešel, a už není psáno, kdo to byl, co tam dělal, proč odešel, apod.. Jelikož ke hře Vás táhnou pouze informace hry (tzn. tanky, systém hry a možná i osádka tanků) Tak interní věci ve firmě, by bylo dobré rozvinout na další přídavné články. Třeba si více lidí udělá obrázek, jak taková firma funguje a hlavně si i některé důležité lidi při tvorby her stímto spojí.

  3. Páč a jednoduše protože…se už NEmůže dívat a snášet ty podvody a falešnosti ze strany WOT – ůči obyčejným a poctivým hráčům (a že už za chvíli žádní Nebudou…!).

   Děláš dobře Chlape … za chvilu bys také mohl skončit za mřížemi … !!! 🙁

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Přihlášení pomocí Wargaming.net ID