Červencové speciály

  1

  Wargaming sice přes prázdniny honí hlavně fotbalové míče, nicméně pro některé hráče to není to pravé ořechové. Proto jsem rád, že si připravili i nějaké mise, které se týkají náhodných bitev.

  Na vrcholu stromu: Progetto M40 mod. 65

  WG:V roce 1969 navštívila italská vojenská delegace Německo, aby se prodiskutoval nákup tanků Leopard. Ne všichni členové delegace však souhlasili s pořízením zahraničních vozidel. Italští vojenští experti a inženýři stanovili požadavky na budoucí tank: zkosený úhel pancéřových plátů, odlévaná věž a mantlet děla, a také výkonný motor od Mitsubishi, který umožňoval výrobu malého, lehkého, obratného, ale skvěle obrněného vozidla. Ohled se bral i na britské a sovětské konstrukční plány, které získala služba SIFAR-SID. Vývoj projektu byl přerušen ve fázi nákresů a modelování.

  wot-art-progetto-m40-mod-65

  1.–31. července: Nějnovější italský speciál bude na vrcholu stromu, můžeme se těšit na bonusové zkušenosti pro posádku a slevy na celou linii včetně tieru X, Progetto M40 mod. 65.

  AnnoIt08_Progetto_M40_mod_65 30–50% sleva na linii vedoucí do modu Progetto M40. 65

   

  7.–9. července: Využijte tento víkend k vytvoření zásob osobních záloh a také spotřebních doplňků. Dokončete tyto mise a nasyslete si co možná nejvíce!

  wot_special_july16_icons_del_x3xp x3 XP na první vítězství dne

   

  14.–16. července: Jak již název napovídá, můžete se těšit na bonusy a slevy týkající se vaší posádky. Postarejte se, aby vaši tankisté byli šťastní, zdraví a zkušení a získejte ze svých válečných strojů maximum!

   

  wot_special_20-23feb16_img_del_crewxp x2 zkušenosti pro posádku

   

  21.–23. července: Klasická speciální zkušenostní horečka je zpátky. Vyrazte do boje se špičkovými prémiovými vozidly a posbírejte co možná nejvíce zkušeností. Tip: Tento speciál můžete také využít k efektivnějšímu výcviku své posádky. Jen se přesvědčte, že je aktivován „Zrychlený výcvik posádky“.

  wot_special_july16_icons_del_x3xp x3 XP na první vítězství dne

   

  14.–16. července: Na konci července tomu dáme všechno. Čekají vás skvělé bonusy, slevy a také mise. Připravte se na srpen!

  icon_token Obrovská mise se spoustou letních specialit!
  Červencové speciály
  Ohodnoťte tento článek!
  3.78 (75.56%) 9 hlas/ů

  1 KOMENTÁŘ

  Comments are closed.