Je čas vybrat květnový tank, který bude Na vrcholku stromu

0

V dubnu je na vrcholku stromu oblíbený lehký tank T-100 LT. Prozatím to vypadá, že tanky z tohoto stromu budou prohánět své nepřátele v bitvách daleko více, než jiné stroje, které byly nedávno v akci “Na vrcholku stromu“.

Jistě všichni víte výhody bitev s tankem, který se na vrcholku stromu nachází. Pojďme si ale tyto výhody připomenout. Hlavní věcí jsou slevy na všechny tanky v dané linii.

Vozidlo z probíhajícího speciálu bylo vybráno vámi, komunitou, pomocí hlasování. To se teď znovu otevírá a vy máte možnost ovlivnit, který z tanků se objeví v Na vrcholku stromu od 1. května. Přihlaste se ke svému účtu a dejte hlas vámi vybranému stíhači tanků X. úrovně. Anketa bude aktivní do 12. dubna.

Zde můžete hlasovat!

Pravidla speciálů Na vrcholku stromu:

  1. Trvání: Každý speciál Na vrcholku stromu trvá celý měsíc.
  2. Bonusy: Slevy na vozidla, která patří do dané vývojové větve, zvýšený příjem zkušeností pro posádky těchto vozidel a dvě speciální mise, které jsou dostupné exkluzivně pro vozidlo X. úrovně, o kolo kterého se speciál točí.
  3. Hlasování o vozidlech: Na webových stránkách se otevře speciální hlasování. Zde můžete hlasovat pro vozidlo, které byste rádi viděli v dalším speciálu Na vrcholku stromu.
  4. Kdo může hlasovat: Každý hráč s registrovaným účtem může hlasovat poté, co se přihlásí na naši stránku.
Je čas vybrat květnový tank, který bude Na vrcholku stromu
Ohodnoťte tento článek!
2.6 (52%) 5 hlas/ů