Jak bude vypadat švédský technologický strom?

  20

  Máme pro vás obrázek švédského technologického stromu, jak bude vypadat po příchodu nových švédských středních tanků.

  Na vyzkoumání osmého tieru, budete na tanku Leo potřebovat asi 100 000 zkušeností. Určitě to nebude jednoduchá cesta, vzhledem k tomu, že Leo není zrovna ukázkou kvalitního tanku. Patří spíše mezi podprůměrné stroje.

  kZ7Dm2LsWQM-e1551969119623

  Jak bude vypadat švédský technologický strom?
  Ohodnoťte tento článek!
  4.79 (95.71%) 14 hlas/ů

  20 KOMENTÁŘŮ

  1. protože jsi hňup a měl jsi k tomu hloupou připomínku tak proto.

  2. Leo jediný tank který jsem musel částečně přeexpit absolutně mi neseděl.

  3. Leo je sice papír ale hraje se s ním celkově na pohodu – vynikající mobilita a slušné dělo. Leo zůstal v garáži i po vyzkoumání Krana a vyjezdil jsem s ním další dobrou posádku pro tu novou linii.

  4. Hňup není nadávka, ale výraz pro hloupého člověka a to ty jsi, protože by jsi neměl tak hloupé připomínky. Psal jsem Ti, že když jsi tak chytrý, mohl jsi informovat sám, ale ty jsi se zmohl jenom na hloupoučkou kritiku, tudíž jsi hňup a příště se zdrž hloupého komentáře když sám nejsi schopen nic napsat. Snad to tvá hlavinka pobere a nebude to na tebe moc složité.

   • Kdyý si chceš hrát se slovíčky, tak je to urážka v tom není žádný rozdíl.
    A nevidím, proč bych sem měl dávat nějaké příspěvky, nejsem “redaktor” tohohle webu.
    A jestli tvoje hlavinka nepobírá, že týden stará aktualita, již není žádná aktualita
    a hodnota takového článku je téměř nulová, měl by jsi se zamyslet ty nad sebou.

  5. Ty jsi opravdu hňup, podívej se o čem je řeč a nebo raději ne, mohl by jsi se u toho zapotit a začít přemýšlet a obávám se, že by to bylo ještě horší.

   • Vidím, že tvoje hlavička, to nepobírá, tak zkus použít hlavu.
    Tedy pokud to umíš.
    Já to vídím, ty evidentně ne.

  6. Kdyz to vidis tak nechapu kde asi muze byt problem. No nic tak jeste jednou pro hnupa: psal jsem, ze kdyz jsi tak chytry tak jsi tu informaci mohl napsat davno sam a nebo informovat redaktora, ale ty umis akorat dementne kecat a nic vic. Pokud tohle nechapes tak me je te lito, protoze jsi hnup co jenom blbe zvani a to je vse co umi. Hezky den ti preji.

   • Počet urážek v tvých příspěvcích svědčí minimálně o tvém špatném vychování. Ale pokud to máš zapotřebí, tak si to užij.

  7. Já v tom nevidím žádnou urážku, jenom chtěl říci, že Pavel prostě zbytečně hloupě kritizuje, ale sám by se na nic nezmohl. Hňup je opravdu hloupí člověk nebo taky natvrdlý a demence taky není urážka, takže se trochu zamysli co vlastně urážka je.

  8. Dobrý den.
   Tak jsem čekal, že se tu dozvím o těch dvou nových prémiových tancích, které jsou vyobrazeny v tech. stromu, jestli budou vněm zakonponovány, nebo jesti budou jen v prém. obchodě a zatím tu lítají jen nadávky. Příště se raději zeptám na nádraží.
   děkuji.

  Comments are closed.