Bug v režimu Frontline? “Trvalý spot nepřátel”

2

Nová chyba se objevila se zavedením poslední epizody frontové linie. Ta vám dává v podstatě jednoduchou jízdenku k tomu, abyste získali všeobecný postup jednoduchým použitím bojové rezervy „Recon flight“.

Zřeknutí se odpovědnosti: Nepodporujeme používání hry tímto způsobem. Tato chyba vám dává možnost získat nesčetné množství asistovaného poškození, které vám usnadní získání odměn ve frontové linii. Rozhodně nedoporučujeme řídit se těmito kroky.

Tato nová chyba je poměrně jednoduchá, funguje u útočníků i u obrany podle vyhledávání. To vyžaduje efektivní využití rezervy Recon.

Jak si to vyložit:

Musíte pracovat co nejvíce efektivně s pátým levelem Recon flight reservy:

  • Vyberte si okamžik, kdy je skupina nepřátel seskupena dohromady, např. Když brání základnu.
  • Ujistěte se, že umřete do 10-20s po použití reservy.
  • Umřete po použití rezervy, pokud je ona stále aktivní.
  • Oživte se a hrajte dál, jako by se nic nestalo.

Zní to dost divně, že? Vůbec ne, protože tato chyba označí všechny nepřátele jako „odhalené“ a jakékoli poškození, které obdrží v jakékoli chvíli, dokud budou naživu, půjdou do fondu vašich asistovaných škod. Nemá to vliv na hratelnost nepřátel, protože vám to umožňuje dostat tunu asistence kdykoliv, kdy je nepřítel zasažen.

Rozhodně to neberte jako návod, jak si lehce pomoci k progresu. Tento BUG je převzat z anglického webu, a je otázkou, jestli to Wargaming bude trestat. Lepší by bylo, kdyby to opravil, ale zatím to moc nevypadá.

ZFxrXoE

Bug v režimu Frontline? “Trvalý spot nepřátel”
Ohodnoťte tento článek!
4.17 (83.33%) 12 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Měl to opravit micropatch 18.6 ráno, takže to už nejde využít. V pondělí to krásně fungovalo.

    • Jojo, na to že tvrdili, že jim to nevadí, tak to nakonec opravili 😀

Comments are closed.