Blitz Twister Cup 2019 – podrobnosti o sobotním vysílání

  0

  Již čtvrtý rok v řadě organizuje World of Tanks Blitz finále esportsového šampionátu – Blitz Twister Cup 2019. Soutěž se bude konat 9. listopadu (sobota) a 6 nejlepších týmů z různých regionů bude soutěžit o prize pool ve výši 100 000 USD v dynamických tankových bitvách 7 na 7.

  Turnaj a vysílání bude zahájeno ve 12:00. Budete jej moci sledovat na webových stránkách hry – https://wotblitz.eu/en/tournaments/#/tournament/198/description/ nebo na oficiálním kanálu YouTube https://www.youtube.com/watch?v = nrfjS4vEENY & feature = youtu.be. Diváci mohou počítat s kolektivními odměnami pro diváky i s osobními odměnami za vysílací aktivitu – zažijte bonusy, různé boosty, kamufláže nebo dny prémiových účtů. Před námi je několik hodin soubojů nejvyšší úrovně, spousta atrakcí a emocí a příležitost hovořit s vývojáři her!

  „Toto je důležitá událost pro celý tým. Samozřejmě se zaměřujeme na mistrovství, ale stejně důležité je bavit se. Už nějakou dobu jsme spolu hráli a po nedávných úspěších jsme se všichni opravdu chtěli zúčastnit letošního Blitz Twister Cupu. I přes nedostatek několika klíčových hráčů se budeme snažit, abychom Evropu důstojně zastupovali, “říká EG_Nikkolade (Nicolas Olivieri, kapitán [EG-] END GAME)

  Během čekání na zahájení akce si můžete poslechnout oficiální hymnu soutěže o populární streamovací služby – SpotifyGoogle Play MusicApple Music a Deezer. Partnery Blitz Twister Cup 2019 jsou Gorilla Energy a Xiaomi.

  Blitz Twister Cup 2019 – podrobnosti o sobotním vysílání
  Ohodnoťte tento článek!
  5 (100%) 1 hlas/ů