Battle Pass, další mlýnek na peníze ve WoT

6

Když jsem poprvé zaslech o Battle Passu ve WoT, měl jsem na to svůj názor, další způsob jak z hráčů bude Wargaming tahat penízky.

Když jsem si dnes prohlédl co v Battle Passu je, nejsem překvapen. Wargaming nezklamal. Předražená věc, která vám za to že hrajete přinese par kosmetických blbostí. Dlouho mne tak Wargaming nezklamal. Jako člověk který si koupil prémiový účet doufám, že abych ze hry dostal maximum, nepotřebuji už žádnou další investici, a ejhle. Tvůrci do hry přidají další věc, kde si za 600 můžu zaplatit něco jako misi, která mi přinese nějaké další herní odměny. Ve hře kde jsem nucen platit prémiový účet pro komfortní hraní mi to přijde jako podraz. Pěkný den …

Na druhou stranu abych nebyl úplně negativní i z obyčejného battle passu, kde si nic nezaplatíte, jde získat nějaký ten kredit navíc. Popravdě, asi jediná věc která mi na battle passu vadí je vysoká cena. Kdyby stál nějaké dvě stovky, myslím, že by to byla adekvátní cena. Takhle se cena blíží spíš mobilním battle pasům (z mobilních her) než battle pasům z PC her.

Battle Pass, další mlýnek na peníze ve WoT
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 14 hlas/ů

6 KOMENTÁŘŮ

  1. ,,Mlýnek na peníze”?!? Fňuk fňuk článek… Nevím a nemohu si pomoci a působí tak na mě. Lidi mají XY tisíců goldů ještě z vánočních krabiček tak tohle je možnost jak je investovat. Pointa Battle passu je, že jsou dvě strany mince. Základní BP kde jsou nižší základní odměny a premium BP kde hráč pokud chce tak investuje a získá více odměn. U všech her které obsahuji tento prvek to tak je. Nikde jsem to neviděl opačné takže pokud to autor článku někde viděl rád se na tu hru také podívám. Neferian

    • To Neferian” ty jsi fňuk, fňuk. Nepochopil jsi co tím člámkem autor chtěl říci a nebo pak neumíš pořádně číst. Článek je absolutně v pohodě akorát dementi ho nechápou.

  2. Nasrat a rozmazat milý WG. Po těch letech hraní, se současným stavem hry můžou být rádi, že to jednou za měsíc zapnu. Na druhou stranu každého svobodná volba, kdo chce a má na to si zaplatí, kdo nechce nemusí.

Comments are closed.