Battle Pass 3: Unique Unikátní velitelé

0

V Battle Passu 3. sezóny budete moci získat jednoho ze dvou jedinečných velitelů (pro IS-4 / T110E5)

Pokrok ve standardním postupu vám dá šanci dostat do rukou zajímavý maskovací styl nebo velitele. Každý, kdo má vylepšený postup, bude moci získat i druhý styl. Pokud jste si zakoupili vylepšený postup, jednoduše vyberte tank, který se vám nejvíce líbí a jeho velitele. Styl druhého tanku bude na váš účet připsán později, bez velitele.

Nikolay Samokhin (USSR)

  • Zkušený, chytrý a praktický bojový důstojník, který dá vždy přednost logické volbě před tou emocionální. Snadno se přizpůsobí jakékoli situaci a vždy se řídí svými rozkazy, ať už ho zavedou kamkoliv. Ať už se jedná o posádku na polárním kruhu nebo vojenskou základnu v píscích severní Afriky. Baví ho hokej a rybolov harpunou, ačkoliv je pro něj stále těžší najít si na to čas.

Jack Reed (USA)

  • Lidé se vždy ptají, jestli znám Jacka Reeda. Než odpovím, obvykle se zhluboka nadechnu a na chvíli zavřu oči. Být jeho velitelem není zrovna procházka růžovým sadem. Reed je rebel, kterému se nějakým způsobem daří plnit rozkazy a dodržovat pravidla stanovená armádou. Právě teď je uvězněn ve svém rozžhaveném tanku. Hluboko uvnitř však vyráží na silnici, aby mohl jet na své motorce po Route 66 a cítit vítr ve vlasech.

Další obrázky:

LO67YL_E9oo-e1599196931285 W4_xQxbJiLE-e1599196996433

Battle Pass 3: Unique Unikátní velitelé
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů