AMX M4 1949 už brzy?

  23

  Po šesti letech nám World of Tanks možná vrátí do hry francouzský těžký tank 8. úrovně AMX M4 1949, bohužel zatím jen na Ruský server. Na RU serveru má být v blízké době nějaký nový tank v prémiovém obchodě a je zde pár informací, že tento nový tank bude právě zmiňovaný AMX M4 1949(možná výměna za FCM 50t). Ale pak zase někdo říká, že to bude Rheinmetall Skorpion G o kterém jsme tu nedávno psali (na NA serveru je na prodej od 18. srpna). Jeden Ruský streamer dokonce řekl, že tank, na který se ptáme je tak výjimečný, že dokonce předčí slavný Type 59. Ale znáte to, some say….

  Charakteristiky
  – HP: 1450
  – Pancíř podvozku: 180/40/?
  – Pancíř věže: 250/120/?

  – Motor: 1000 HP
  – Max. rychlost: 40/18kmh
  – Otáčení podvozku: 30°/s
  – Otáčení věže: 36.5°/s

  – Penetrace: 232
  – DMG: 300
  – Rychlost nabíjení: 8.438s
  – Přesnost: 0.345
  – Čas zaměření: 2.59s

  Zdroj:
  thearmoredpatrol.com
  thedailybounce.net

  Sdílejte
  Předchozí článekSupertest: Další nová mapa
  Další článek8. 8. 2016
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  23 KOMENTÁŘŮ

  1. Tenhle tank už ve WoT už někdy byl, že se vrací po 6 letech?

   • WoT je starý 6 let? Do ostrého provozu šel na začátku 2011. Tudíž něco z betatestu???

     • Aha, já jsem betatest nehrál, takže nevím, co tam bylo nebo nebylo. Stoprocentně ale nebyl v ostré verzi hry, účet mám aktivní od května 2011 a tam tehdy Francouzi nebyli vůbec žádní.

  2. Mě by zajímalo co by to muselo být za tank, aby to předčilo Type 59.

   • To je pravda typan ve svejch slavnejch letech bylo neskutečný hovado, tak jestli to předčí tak se to stejně zase nerfne v dalšim patchy, a bude z toho zas plečka co ti bude vyset v garáži, protože FCM bude lepší.

    • Hovado ne, ale některé parametry měl vysloveně nesmyslné (deprese kanonu). To vše v dobách, kdy jiný Číňan prostě ve hře nebyl a každý druhý měl na Typovi čtyřskillovou posádku.

     • Ono každý tank ve svý době byl trošku op. Hlavně v době kdy type 59 ovládal mapy, tak byly premium munice za éčka, fungovala role armoru, nebyly ultra penetrační medium tanky a byly tři národy tzn. t44, panther II a pershing. Jeden z mála konkurenčně bojeschopný tank pro typa byl světe div se, ale Lowe před xxx miliony nerfy. Nebo jiná heavy/arty/td
      Dneska bych nerozebíral věci, které již minimálně 4 roky nejsou.

      Co se týče AMX. docela mi chybí francouzský premiový tančík.. Uvidím s jakou nabídkou příjdou.

      • Lowe byl někdy OP? WoT hraju od roku 2012 a nepamatuju se, že by byl kdy OP.

      • Co ti jako chybí? AMX CDC, M4A1 Revalorisé nebo snad FCM 50t? Frantíci mají 3 osmičkové prémiáky, Němci 7, Rusové 6, Američani 5, Číňani 5, Japonci 1, Čechoslováci 0.

      • Pro pány Ghost532 @ Glock17…

       Prosím přečte si co jsem napsal ještě jednou a pořádně. Nikde jsem nenapsal, že Lowe bylo OP. Pouze jsem poukázal na fakt, že v době kdy type 59 ovládal mapu byly T8 heavy ( A MEZI NIMI I LOWE ) konkurence schopné a nebyl to dnešní stín jeho dávné slávy.

       Co se týče pana Glock17. Nikde jsem nenapsal, že je hodně francouzských premiových vozítek, pouze že MI OSOBNĚ chybí a nemám žádné ( což jsi se jistě přesvědčil sám na Wot-life ) a že uvidím s jakou nabídkou ke koupi se vytáhnou.

      • Guthas: Chápu, ale fakt sis nemohl vybrat mezi těmi třemi? Zrovna včera byla akce na FCM 50t…

  3. Kup si CDC a máš podle mě super tank na zábavu. Já mám sice Revolver Shermana, ale taky není vůbec špatnej až na rychlost otáčení a akceleraci, který mě dost deprimujou. Ale to nahradí samozřejmě CDC . Nejlepší VIII medko je pro mě asi Mutz

  4. Nevím, jak někdo může napsat, že ten tank bude dobrý… Pomalý, ve srovnání s FCM nižší mobilita, přesnost i dpm… a pancíř který stejně každý prostřelí (asi jste to nikdo nevyděl na tanks.gg)

   • Dívám se na tanks.gg a přímo ze předu je to tvrdší než IS-3. Pokud si pohlídáš křídla (boky maj ostudných 40mm) a mezi výstřelama pokreješ věžičku laufem tak to je zepředu slušně chráněná mrcha vůči prakticky všem tier 8 dělům s vyjímkou ISU

   • Tak ono to nemá moc smysl srovnávat s FCM, typologicky rozdílné tanky. Ten tank nemusí být pro většinu hráčů špatný, je to taková lepší KV4, takže s tím ve finále průměrní a hůř hráči zahrají líp než s FCM

  5. hlavně nevím co videj nad tímm nazvem AMX chapu ale M4 ???

  6. No, může to být ta americká VIII heavy …s tou obrovskou věží a podvozkem m6

  Comments are closed.