Aktualizace 9.21, jeden stroj vyměněn, druhý zůstane!

9

Nejsme si jisti, co je zajímavější a důležitější informace. Ale máme zde dvě zásadní. Přichází nová aktualizace 9.21. Zatímco se s aktualizací jeden stroj vymění, wargaming se vyjádřil, že druhý stroj vyměněný nebude. Je to dobře? 

cs_1LnWc2y

Úprava linie ruských stíhačů tanků

Většina z vás si pamatuje náš starší příspěvek o změnách na linii pro Obj. 263. Zdá se, že tyto změny byly zcela odloženy nebo možná zrušeny. Na pondělním streamu se ředitel pro rozvoj Miloš Jeřábek vyjádřil, že souhlasí s názory hráčů, že rozhodnutí přesunout 263 na tier 9 a umístit Obj. 264 Ver.4 do hry byl špatný nápad.

Oznámení bylo ruskou hráčskou komunitou přijato docela kladně a od reakce v komentářích minulých článků si jsme jistí, že to všichni rádi slyšíte.

Aktualizace 9.21, jeden stroj vyměněn, druhý zůstane!
Ohodnoťte tento článek!
4.69 (93.85%) 13 hlas/ů

9 KOMENTÁŘŮ

  1. 263 mam vyexpenu, ale tak ako dalsie 3 vyexpene desiatky caka na naplnenie kasy, lebo ju niet za co kupit. holt, rychlost expenia desiatok je nepriamo umerna pribudaniu kreditov v tejto hre… 🙁

  2. To “ruské” prase, alias Obj. 264 Ver.4 se do hry dostane, bude alternativní mikro větev. 🙂

  3. wow badger je monster prvy hra ale hned 7k bounced a 6600 nastrielano s tym dufam dam ten 8k dmg na missiu 🙂

  4. Nevím proč z toho dělají takový problém proč to není jako u němci td-viii nebo sověti 140 nebo 62 kde si můžeš vybrat ? Proč rušit tank kdyz to může být pestřejší aby ho snad mohly dát jako premiak? To samé asi čeká obj.417 to je zrovna zábavný sroj 🙁

    • Pretože to ti vysvetlím ľahko ak by WG 183 ku nechalo v strome a dala by sa ďalej získať nikto by nekupoval zlaté mince na konvertovanie expov a WG by nezarobili.Ich pestrosť hry a vôbec fungovanie hry je im ukradnute.

Comments are closed.