Aktualizace 1.5.1 jde na veřejný test

4

Veřejný test vám nyní umožní vyzkoušet si připravenou novou aktualizaci 1.5.1! Máte zde možnost otestovat chystané změny středních tanků s nově vyváženými bojovými parametry a novou funkci “Statistiky relace”. Navíc se do náhodných bitev opět vrátí mapa Charkov.

Přepracování středních tanků

Wargaming stále pracuje se statistikami a tabulkami, které přináší informace nejen o kvalitách hráčů ale také o kvalitách vozidel. Zpravidla to je tak, že pokud vozidlo vypadne z aktuální mety, tak se stává méně oblíbené. Nyní přišla změna na některé střední tanky.

Na supertestu proběhly první zkoušky a nyní se první dva vozy asi velice rychle dostanou na live server. Vy je nyní můžete otestovat během veřejného testu.

 • Leopard 1 bude posílen v úloze odstřelovače a bude schopen efektivněji zasáhnout nepřátele na dlouhou vzdálenost.
 • STB-1 bude moci díky hydropneumatickému podvozku a své věži využívat terén.

Statistiky relace

Wargaming do hry přidává novou funkci s názvem „statistiky relace“, která vám umožní sledovat své podrobné denní herní statistiky.

 • Ve statistikách se objeví údaje o příjmech a výdajích během odehraných bitev
 • Výkony v bitvách odehraných za poslední den
 • Úspěšnost při hraní s různými vozidly

Mapa: Charkov

Mapa „Charkov“, byla ve World of Tanks před aktualizací 1.0. Bohužel mapa nebyla příliš vyvážená a přinášela několik problémů, proto ji WG do HD nepředělali. Nyní se ale mapa dočkala přepracování a pravděpodobně se vrátí do hry.

 

 

Aktualizace 1.5.1 jde na veřejný test
Ohodnoťte tento článek!
3.91 (78.18%) 11 hlas/ů

4 KOMENTÁŘŮ

 1. Tak si nemyslím že leoparda ta rychlost projektilu nějak zásadně vylepší. Rozhodně ne aby se hrál jako OP ruská medka. Všechny ruská medka od T-62 přes obj.140 obj.430u až po neskutečně Op obj.907, neuvěřitelně ve většina parametrů naprosto drtí tank typu leopard nebo AMX30, které má aspon trošku pevnou věž.
  Leopard1 by musel získat mnohem víc než rychlost náboj, aby mohl v konkurenci aspon trochu obstát. Takový obj.140 má mnohem lepší chování děla RoF a navíc může i dobře dingat. O snipování si na tieru 10 můžeme nechat jen zdát. Všechny tanky tam mají obvykle dohled s posádk na 450m+ a zkušenost hráčů na tom to tieru, už nedovolí najet s tankem do míst, odkud by mohl někdo beztrestně z poza keře obstřelovat nešťastníka, to se na tom tieru prostě neděje.

  Nechápu čeho zvýšením rychlostí střely chtějí u leoparda dosáhnout, ale vyšší hratelnost to rozhodně nezajistí.

 2. Konečně je má nejoblíbenější mapa zpět, jak mi jen chyběla! Dávám wg 10/10 ☺

  • No co jsem se koukal, tak je dost překopana 😀 takže nevím jestli zůstane tvou oblíbenou … :d

Comments are closed.