Aktualizace 1.11: 3D maskování “Landkreuzer”

2

Toto maskování je určeno pouze pro německý tank Maus, bude považováno za historické a oceněno na 5,000 goldů. Za mne je tato sada více než hrozná. Dle mého názoru se bude objevovat ve vánočních bednách stejně jako další 3D styly z připravované aktualizace.

Popis: To je ono. Schenker, Haas, Kaufmann … Máš své kříže, ale ne železné, jako ten starý blázen Becker slíbil. Witmeyer nebyl nikdy nalezen a Lang se pravděpodobně nedostane přes noc. A těchto pět statečných mužů, kteří prošli peklem a zpět se mnou, byli nahrazeni novými tvářemi mladšími než moje uniforma. Ano, je tu vážný nedostatek pracovních sil, ale zasloužili si tito chlapci takový osud? I oni tomu rozumějí. Nesmějí se a nechlubí silou naší kdysi velké armády. Za rohem slyším stopy rudých hvězd. Ale oni Berlín nepotřebují. Jdou si pro mě. Přicházejí, aby mi odpověděli na čtyři roky hraní si s ohněm. To, co říkají, je pravda – lidé dostanou to, co si zaslouží. A zaslouží si spoustu. Schenker, Haas, Kaufmann, moji přátelé, omlouvám se, že jsme se museli takto rozejít. Setkáme se dost brzy.

Landkreuzer

Aktualizace 1.11: 3D maskování “Landkreuzer”
Ohodnoťte tento článek!
4.56 (91.11%) 9 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Táto kamo mi pripomína postapokalipticky film z Kevinom Costnerom – Vodný svet . Tam tiež boli podobné hlúposti ale na lodiach . Prepáč ale mne sa toto zdá trocha mimo , ale ak sa ti to páči je to len na tebe , brať ti to nebudem .

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Přihlášení pomocí Wargaming.net ID