Nejnovější informace a tři nová videa pro World of Tanks 1.0

9

Wargaming otevřel novou stránku, která shromažďuje všechny novinky o aktualizaci 1.0, které tak budou zveřejněny na jednom místě.

Nachází se zde: 1.0 Informační centrum

Již jsme zveřejnili většinu obsahu této stránky hned jak se informace objevily, ale máme zde tři neveřejná videa, na která se můžete kouknout. Jedno s novou hudbou, jiné s HD mapami a poslední s HD garáží.

Nejnovější informace a tři nová videa pro World of Tanks 1.0
Ohodnoťte tento článek!
3.67 (73.33%) 6 hlas/ů

9 KOMENTÁŘŮ

 1. Myslím, že aktualizace přitáhne dost nových hráčů už jenom z důvodu, aby si to vyzkoušeli. Hraji test skoro každý den a za Mě prostě super. Vše nastaveno na max a od včerejška snad už i dobrý zvuk jak ve sluchátkách kdy ti občas nešla jedna tak i v když tě někdo poškodil a ty jsi to neslyšel což bylo hodně nepříjemné. Garáž je přehledná a po každém vrácení do ní je tam prémiový tank, na který když kliknete tak se zobrazí info o něm. Kamarádi říkali, že mají problém v grafice…špatné vykreslování a pozdější zobrazován při startu, ale to Já nemohu posoudit, protože jsem se s ničím takovým nesetkal. Pár bugů a nějakých připomínek by se našlo,ale snad jediné co mě opravdu tak trochu vadí je ohraničení mapy. Pro mě to kazí celo tu parádu.

  • Jakej je problém s ohraničením?
   Přece si to můžeš zvolit ze 3 možností.

 2. Všiměte si v prvním videu tuším čase 1:45 toho děla….omg ono má proužky..Sorry profesore Všeználku, ale první co mě napadlo, že jsi tam plníš proužky i na tomhle děle… a ha ha ha… 🙂 . To se k tobě přesně hodí. Zblblá fialka co už neví co ještě dokázat jak je dobrej… 🙂

 3. Já vím, že si to můžeš změnit, ale asi jsem očekával trochu jinačí způsob k nově udělaným mapám.

 4. Myslel jsem třeba tmavě zelené ohraničení a ne tak silné do oči bijící a ještě k tomu rudé…úplně to kazí dojem, ale to je můj pohled na celou věc. A ještě k těm možnostem tak vlastně máš dvě pokud nechceš úplně skrýt ohraničení. Sice je možno si dát skryté ohraničení na tlačítko,ale asi kdo ho tak bude používat?

 5. Hraji to na Xbox one X na 126cm 4K HDR a ten hype kolem PC verze nechápu. Na konzolích je ta grafika úplně někde jinde.

  • Máš pravdu, koukal jsem se teď na pár videí ve 4K z WOT na XBOX ONE X. To postupné načítání objektů, teselace, krajina v dálce a další věci. To se vůbec s PC WOT 1.0 na plné detaily nedá srovnat. Ve srovnání s PC verzí je to totiž ošklivé jak ze starého ATARI. On je totiž PASCAL mnohem výkonnější než SCORPIO v XBOXu X. ( viz https://www.techpowerup.com/gpudb/2977/xbox-one-x-gpu ). 😉 😉 😉

 6. Ten graf je zajímavý. GTX 1060 6 GB je dle grafu výkonnější než tebou zmiňovaný XOX ale nevím o tom že by jsi si na té kartě zahrál ve 4K a už vůbec ne Wotko. Takže sni dál a doporučuji najít lepší videa. Ono totiž YouTube ukáže kvalitu grafiky o tom žádná

  • Kdepak. Nesním. Hraju WOT 1.0 betu 3 na GTX 1070Ti a právě proto můžu porovnat. Resp najdi si na YT kvalitni 4k záznam z téhle poslední PC Bety a uvidíš sám.

Comments are closed.