Airline: Ďalšia nová mapa na Superteste

16

Na Superteste sa objavujú stále ďalšie a ďalšie nové mapy. Tentokrát je k dispozícií video z novej testovanej mapy, ktorá nesie označenie „Airline”. Tá by mala byť určená pre režim náhodných bitiek.

Centrálnu časť novej mapy zaberá jazero. Na východnej strane sa nachádza pomerne rovinatá časť s malým letiskom. Naopak, južná strana a západná strana sú omnoho hornatejšie. Práve veľké pohorie oddeľuje dve prístupové cesty, ktoré sú v strede prepojené tunelom. To by mohlo poskytnúť tankom solídnu možnosť ochrany pred delostrelectvom. Sever mapy Airline je znova pomerne málo hornatý. Nová mapa vyzerá zaujímavo, nie som si ale istý, či bude vhodná pre všetky typy vozidiel.

AeWQy-QfamM
Minimapa pre Airline

Mapa Airline nesie niekoľko spoločných prvkov so starou mapou Perlová rieka, ktorá bola do hry pridaná ešte v aktualizácií 8.5 (rok 2013), o rok na to sa dočkala prepracovania a v roku 2015 bola v aktualizácií 9.10 odstránená z režimu náhodných bitiek. Podobný scenár ako s nedávno spomínanou novou mapou Japort, ktorá má tiež spoločné prvky s odstránenou mapou Prístav.

Airline: Ďalšia nová mapa na Superteste
Ohodnoťte tento článek!
3.83 (76.67%) 6 hlas/ů

16 KOMENTÁŘŮ

  • Keď sa ti to nepáči tak to ani nemusíš komentovať ako neinteligentná opica z doby kamennej 😉

  • Predom radim vsetkym tym, ktori by radi reagovali na jeho spravu, aby sa neznizovali na jeho uroven. Opat bude komentarova sekcia zaspamovana nadavkami a hadkami. Nic sa tym nevyriesi ak mu budete nadavat do debilov…

  • EvzenLido,
   Cauko moj evzenko, dake medzere mas vo tvojom jazykovednom vzdelaniu, toto je madarcina 🙂 Jonapot kivánok, te vogy disnouszegi.
   Za gramatiku nerucim ako obycajne.

   Mna ako slovaka taketo narazky nechavaju kludnym, nepaci sa mu ze je na ceskom webe su slovaci. Sak dajme si ruju na srce sak take idte narazky by boly aj naopak. Ludoa zoberte to s nadhladom. Po vzore hesla.. parek salam horcica..

  • EvzenLido:
   Zřejmě jsi mladší ročník, to jediné by mohlo omluvit tvoji neznalost. Tvoji hloupost ovšem není jak omluvit. Já se všem Slovákům omlouvám za takovéto hlupáky, věřte mi že jich opravdu není mnoho (alespoň doufám).

 1. tedy podle mě mapa nic moc.. zaráží mě, že na supertestu bylo takových map na testování, ale do hry nešlo prakticky nic (ok, tak třeba Paříž, Plzeň, ale to oblíbenci nejsou a za ty roky jich WG víc vyřadilo než přidalo). Zaujaly mě třeba severské IceShip, Slope a Naglfar (čekal jsem, že aspoň jednu vydají se Švédy, rok v prd.. a ve hře nic.. ). Nevím, mě by připadalo rozhodně zajímavější se prohánět po vraku rozlomený letadlovky než nudný Japort nebo tahle mapa, která by mohla být zajímavá leda do pátýho tieru.. :/

 2. Další koridorová mapa, kde cca 50% plochy je nevyužitelných pro pohyb. Pokud by odstranili jezero z prostředku mapy a odebrali či rozdrobili jednu nebo dvě hory, byla by to konečně hratelná mapa. Sice to nebude taková hrůza jako Paříž, ale takhle jak je to pro mě rozhodně nebude jedna z lepších map.
  Jen tak pro tvůrce map od WG:
  tanky nebyly nikdy zrovna konstruovány pro boj ve městě, naopak jim vždy vyhovoval boj (nejlépe v ruských stepích). Tak proč sakra pořád děláte jen městské, nebo koridorové mapy?

  • Zase můžu jenom souhlasit – nechápu, proč “zabijou” prostředek mapy jezerem – při tom by se na té mapě mohli vyřádit a bylo by se na co těšit. Takhle spíš zůstává strach o to… jestli to bude alespoň průměrně hratelná.
   Paříž je opravdu SHIT … neznám snad nikoho, kdo na tu mapu nenadává…
   Bohužel městské a koridorové mapy se v takovém množství vydávají asi proto, že WG si je vědomé úrovně její hráčské základny… nebo jinak si to neumím vysvětlit….

   • Dle mého je to proto, aby se bitva rychle dohrála a hrálo se znovu a znovu, střílelo víc goldů, muselo se víc nakoupit a pak prostě koupit PÚ a jde to pořád dokola. Chápu, že WG je firma a chce vydělávat, ale myslím, že v posledních pár letech jde úroveň dolů, kdysi jsem si koupil i PÚ, ale dnes už do hry nedám nic. Bohužel i množství prémiových tanků, nesmyslných, je jen známkou toho, jak WG potřebuje tahat z lidí prachy a na opravdové hráče kašle, přidá prémiové tank, koupí si ho začátečníci a pak s ním jezdí a bohužel i tím kazí hru ostatním, protože to většina moc neovládá, neříkám, že všichni, ale kvalitu dnešního publicu známe všichni.

    • To já naopak hraju víc než dřív… hra se podle mě posunula k lepšímu – i když samozřejmě dokonalá rozhodně není. Ano WG chce vydělávat na druhou stranu i například z letošní Vánoční speciál si myslím, že byl na poměry WG hodně bohatý – a dalo se na něm vydělat na měsíce hraní dopředu;) Jinak souhlasím, že WG chce rychlejší hry – tudíž více příjmů a podobně. Stejně tak upravení LT … napomohlo rychlejším hrám – přesně jak píšeš, zhoršila se hlavně úroveň hráčů na tirech 8+ protože si každý bez zkušeností koupí tier VIII prémiák… a pak má dostatek kreditů na ježdění a koupení tier X a tím úroveň silně utrpěla. Na druhou stranu i z toho můžou ty lepší a zkušenější těžit, ale samozřejmě jsou dny, kdy je to velice otravné mít neustále v týmu tyto hráče.
     Ale od tebe naprosto pochopitelné – nelíbí se ti kam se hra posunula – neplatíš – to mi příjde jako správné a logické;) mě se to líbí.. tak si pu koupím..hold i tady je vidět, že není možné uspokojit všechny hráče:)

 3. Zdá se mi malá a ještě k tomu je víc jak polovina nevyužitelná, jak už tu ostatně někdo psal

 4. Uz aby ta mapa byla ve hre a minimalne 4 dalsi nove… sice v breznu vyjde 1.0 kdy se dost map zmeni (plzen taky i kdyz me osobne tolik nevadi ) ale i tak uz me ty stavajici moc nebavi.. hral jsem v dobe kdy byla jeste perlova reka( prvni M )

Comments are closed.