ACT Fibernet oznamuje partnerství s Wargamingem

  0

  Indická ISP ACT Fibernet oznámila partnerství s World of Tanks a World of Warships hrami vyvinutými Wargamingem. Velkým cílem tohoto partnerství je tlačit hry pro více hráčů do hraní her Wargamingu na indický trh. V rámci partnerství zavádí ACT Fibernet nové „herní balíčky“ – internetové nabídky, které budou pravděpodobně skvělé pro hraní her.

  gaming-pack_fj58

  „Herní balíčky“ ACT Fibernet však mohou zvednout prst, pokud jde o porušování stále křehkých pravidel neutrality sítě. V rámci balíčku Gaming Pack budou účastníci moci používat funkci SpeedBoost a okamžitě posouvají své připojení k internetu až na 300 Mbps. V USA se v minulosti objevilo několik poskytovatelů internetových služeb, kteří se pokoušejí prosadit rychlé linky pro konkrétní služby, a na základní úrovni tyto rychlé linky stojí proti základním principům neutrality sítě.

  Zdá se však, že ACT Fibernet je zde v šedé zóně, protože SpeedBoost umožňuje rychlosti 300 Mbps pro cokoli související s internetem, nejen pro specifické hry nebo služby.

  Herní balíčky také nabídnou některé herní odměny pro World of Warships.

  warships_m3g4

  Zdá se, že ACT Fibernet také spolupracuje s dalšími herními společnostmi a nabízí některé slevy pro hry na Games the Shop, grafické karty Zotacu a úložná zařízení Western Digital.

  ACT Fibernet oznamuje partnerství s Wargamingem
  Ohodnoťte tento článek!
  5 (100%) 3 hlas/ů