Lístky na Tankfest 2019 již v prodeji!

4

Poslední ročník Tankfestu byl úžasný. Na největší výstavě obrněných vozidel na světě se objevila skutečná rarita, úžasný bojový tank Char B1 Bis. Ale letos plánují pořadatelé oslnit své návštěvníky daleko více!

Akce se uskuteční opět v tankovém muzeu v Bovingtonu, v Anglii. Bude se konat od 28. do 30. června. Opět zde budete moci strávit prima víkend plný atrakcí a tanků ze kterých budete nadšeni.

Vstupenky lze nyní zakoupit na webových stránkách muzea tanků. Pokud budete zvídaví, můžete o Tankfestu objevit daleko více informací, a taky budete moci soutěžit o lístky na tuto skvělou akci. Nezapomeňte sledovat na Facebook World of Tanks a další sociální sítě!

Prodej vstupenek již začal a vy si budete moci vybrat ze čtyř typů vstupenek:

  • Tankfest 2019 – 1 den: Budete moci strávit jeden den (pátek, sobota nebo neděle) na Tankfestu.
  • Tankfest 2019 – 2 dny: Bavte se dva dny (pátek a sobota nebo sobota a neděle) na Tankfestu.
  • Tankfest 2019 – 3. den: Připravte se na celé šílenství v Bovingtonu

201809061529031536247743

Oficiální stránky muzea, zde si můžete koupit lístky.

Lístky na Tankfest 2019 již v prodeji!
Ohodnoťte tento článek!
2.5 (50%) 4 hlas/ů

4 KOMENTÁŘŮ

  1. No, a kolik to teda vlastně stojí e kde konkrétně se dají koupit? Asi nejdůležitější informace chybí, odkaz na ksichtovník mi nefunguje (navíc tam ani nejsem a nikdy nebudu registrovaný). OMG!

  2. Tahle stránka šla do kopru slušně řečeno. Pamatuji si doby, kdy stránka přidávala kvalitní obsah, ale to už je bohužel docela dlouho v minulosti. Teď je tu většinou jenom obsah zkopírovaný z WG stránek, občas nějaké neúplně zákulisní info, nic víc.

    • Vždy jsou to informace které musí někde vyplavat, bohužel od WG nikdy žádnou oficiální zprávu nedostaneš, a když tak později, než se objeví na zahraničních Webech, nebo na oficiálních stránkách. Třeba WT posílá tiskové zprávy, z jiných her mám taky nějaké, jen prostě WG to dělá takto. Aspoň ty polské weby dodají nějakou informaci navíc. Všimni si, že ani Wotko, ač pro něj dělaji kontributoři, nemají žádné zprávy které by se dříve neobjevily na zahraničních Webech. Je to boj s větrnými mlýny, když byly novinářské účty, tak tam byly tanky, které všichni znají, nikdy tam nebylo nic co by se dalo testovat dopředu a potom o tom něco zajímavého napsat. Když budu mít přístup k informacím, jsem schopen pracovat lépe …

      jinak ten odkaz na muzeum mi vypadl, už jsem ho tam dopsal. Občas se tam objevují i soutěže o lístky, pokud nějaké najdu jistě o tom napíšu.

Comments are closed.