Bonusové kódy do World of Tanks (Editováno, nové kódy)

22
Máme pro vás tři bonusové kódy, které vám přinesou spoustu zajímavých odměn. Tyto kódy je potřeba aktivovat na stránkách Wargamingu, které naleznete zde. Neváhejte kódy použít co nejdříve, jelikož opravdu nevíme, jak dlouho budou fungovat.
TWSTILLROCKS
TWFEELSGOOD
TWTANKSBERLIN19
Tyto kódy nyní fungují:

WOTINBERLIN19

TANKSTW19STREAM

CPCHARLIE19

Starší ale stále funkční: WOT8ANNIVERSARY
 • 1x osobní rezervy: + 100% XP na jednu hodinu
 • 6x nápis “Dogs of war”
 • 5x Čaj a sušenky
 • Maskování: Made in Germany
 • 5x Pudink a čaj
 • 1x Osobní zásoby: + 300% zdarma PD na 2 hodiny
 • 6x Nápis “Vítejte v pekle”
 • 5x Koksová krabice
 • 5x Dodatečná bitevní dávka
 • Spoustu dalších drobností ..

Edit: Kódy již bohužel nefungují, je nám líto, že WG vydává kódy, které fungují jen pár hodin. Opravdu u toho nesedím 24/7 abych takové věci podchytil. Škoda.

Bonusové kódy do World of Tanks (Editováno, nové kódy)
Ohodnoťte tento článek!
3.88 (77.63%) 59 hlas/ů

22 KOMENTÁŘŮ

 1. Uplatnil jsem je na strankach. Bohuzel jen na telefonu, ale psalo mi to, ze byly kody prijaty. Tak diky za ne!

 2. i ta snaha se ceni 🙂 ale je to spise od wg podraz, dat je jen na den :D:D

 3. … stačí chlape se se mnou spojit (což nechceš), bo se více snažit když už si to vzal, a nebo zde s vedením založit “sekci-na vkládání bonusových kódů” … nevidím v tom nic jednoduššího – jen se musí chtít … !

  *Borci – pokud i tak neučiní (bo mě nezablokují) – budu Vám stále do různých článků (o ničem) vypisovat kódy co vám zpříjemní hru (takže hold raději sledujte všechny-i když byste na ně ani NEzavítali, skrze “PIČOVINY” k danému tématu/věci) a vy tak budete spokojeni (já na vás myslím-jiní anim nechtějí spolupracovat) … ale sú to BORCI !!! 😮 😮 😮

 4. *STAČILO BY MI DÁT I PRAVOMOCI NA VKLÁDÁNÍ – JISTĚ NEBUDU MÍT ZÁJEM PSÁT VULGARISMY ATD. CO KOLIKRÁT PÍŠI-ALE TO JE VŽDY A JEN POUZE PRAVDA A VŽDY JEN K DANÝM ČLÁNKŮM-JISTĚ NE SEM (čerstvě zjištěných-když zrovna budu na netu) “BONUSOVÝCH KÓDŮ” … a mile rád je zde budu pro Všechny pařmeny a pařmenky “ZVEŘEJŇOVAT” (a že jich je kolikrát kupa a s pěknými věcičkami) … ovšem to by to tu musel někdo chtít, což přátelé těžko bude … 🙁 🙁 🙁

 5. … jo a jinak když jsme u toho/těch nevyužitých kódíků (např. dejme tomu kupříkladu-ze strany absence redaktorů) … tady máte další “SUPER nášup” ( s tím kdo zadá opět uvedené/vypsané kóďasi co nejdříve-ten BERE A VYHRÁVÁ 🙂 )

  1.) TANKSTW19STREAM

  2.) CPCHARLIE19

  … ! JEN MĚ MRZÍ-ŽE ZDE SOU VŠICI TAK ZARITÍ A NECHTĚJÍ VÁM V TOMTO SMĚRU VYPOMOCI…chcete se stát redaktorem-písněte nám “glosu…atd. kraviny…” – ale na to nepotřebujete tyto věci – pokud chcete lidem/spousty českým či slovenským hráčům (především) – nahazovat “aktuální” bonusové kódy než “vyprší a stihne je zadat co nejvíce lidí v určeném limitu !!! !!!

 6. … a pokračujme přátelééé … pokud chcete kupovat něco se slevou, zde máte “bonusový kódík” na 10% slevu na nákup v shopíku … díky “excalibru.cz” – Vám to alespoň touto “ŠPATNOU A MÁLO VIDITELNOU” cestou můžrme dát vědět ! 😉

  TWITCHCON19

 7. …ten už ne…ale ty co byly včera vyškrtnuty-jdou znovu zadat (nyní jsem to znovu zkusil) … takže patrně navýšili limit-tudíž NEVÁHEJTE A ZADÁVEJTE (kdo jste propásli…):

  TWTANKSBERLIN19

  TWFEELSGOOD

  TWSTILLROCKS

 8. zatím 100%.. díky TYPHOONe.. jen doufám, že mezi nimi nebyl kód na odevzdání všech goldů a XPček 😀

 9. Tak hlásím že nefunguje už ani jeden. Ale díky, bohužel mi do toho vlezl jeden velký problém jménem reálný život a já to nestihl.

Comments are closed.