War Thunder se připravuje na moderní konflikt

4

Společnost Gaijin Entertainment oznámila, že se velice brzy objeví nová aktualizace 1.87 pro War Thunder. Její vydání přinese posun technologie bojových vozidel ve hře ještě o kus dál. Dovolí tak hráčům dostat se ke strojům z konce 20. století. Některé z těchto strojů byly zařazeny do výzbroje dlouho po konci studené války.

Kromě nové úrovně bojových vozidel se ve hře objeví i mnoho nových letadel a lodí.

WarThunder_Challenger_2_c

Sedmá, úroveň bojových vozidel obsahuje tanky a bojová vozidla z období konce 80. let, až do konce 90. let. War Thunder brzy tyto stroje představí v denících vývojářů, nebo na svém webu.

Hráči se budou moci seznámit s jednou legendou moderních tankových soubojů, britském hlavním bitevním tanku Challenger 2. Tento stroj a jeho verze ve hře je zatím tou nejmodernější ve službách Britské armády. Challenger 2 vznikl jako náhrada Challengeru 1 a je v řadách Britské armády od konce 90. let a sloužil jak v mírových misích, tak i v Iráku.

WarThunder_Challenger_2_bStejně jako jeho předchůdce, i Challenger 2 disponuje skvělou kombinací mobility a palebné síly. Je vybaven pancéřováním typu Chobham, jedná se o jedno z nejodolnějších vozidel ve hře. Nebezpečný je zejména ve frontálních soubojích. Tento stroj je schopen postavit se jakémukoli nepříteli ve hře.

WarThunder_Challenger_2

War Thunder se připravuje na moderní konflikt
Ohodnoťte tento článek!
4.92 (98.33%) 12 hlas/ů

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Podle mě lepší hra než WOT..Chce to víc práce,ale podle mě je to vítaná konkurence…Bezva

  2. Mě se po přechodu z WOT na WT zdá WT také o dost lepší. Nejsou arty, nejsou goldy, velké mapy…Žádné turbo odpichy jak u kolových vozidel prostě fajn. Škoda peněz, co jsem do wot dal 🙁

      • Nelitujte času stráveného ve WoT. Určitě jste si jej užili. Buďte rádi, že jste se dokázali od té hry i přes tu cenu oprostit a najít si něco, co vás baví víc. Spousta lidí i když tu hru nemají rádi, tak ji hrají, už jen kvůli tomu, že nechtějí opustit peníze a čas strávený ve hře.

Comments are closed.