War Thunder nabízí zdarma čtyři prémiové stroje

0

Společnost Gaijin Entertainment představila detaily letošního Zimního maratonu ve War Thunderu, který hráčům dovoluje získat několik exkluzivních prémiových strojů a dalších bonusů, to vše zdarma, stačí jen hrát hru.

Letošní maraton poběží od 21. prosince do 14. ledna a mezi hlavní odměny patří dva letouny MB.152C1 (Francie) a Fw 190 C (Německo) a také dvě bojová vozidla SU-85A (SSSR) a T30 Heavy Tank (USA). Tato vozidla byla vytvořena specificky pro letošní “Zimní maraton” a lze je tak získat jen v tomto eventu. Mezi další bonusy patří několik emblémů, kamufláží a dekorativních předmětů. Všechny stroje se získávají formou kuponů, což znamená, že je hráči mohou buďto použít pro sebe, nebo je po skončení eventu prodat a utržit tak prémiovou měnu od ostatních hráčů na Gaijin Tržišti.

t34_2560x1140_logo_com_9167946738f9d64c6ff96d6540b94997

Zimní maraton War Thunderu je tradiční herní event, který nabízí hráčům v letadlech a tancích různé výzvy. Jejich postupným plněním si hráči odemykají různé bonusy a po dosažení určitých milníků i výše zmíněné prémiové stroje. Mezi úkoly patří tradiční cíle, jako například zničení nepřátelských strojů, nebo zabrání strategických bodů. Nic složitého.

Musím říci, že mne Gaijin překvapuje, touto cestou mají možnost natáhnout si více a více nespokojených hráčů od konkurence.

War Thunder nabízí zdarma čtyři prémiové stroje
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 14 hlas/ů