War Thunder: Aktualizace 1.91 “Noční vidění”

3

„Pár slov“ o hře z pohledu starého stagera a dlouholetého hráče. Noční vidění a termovize, čínské pozemní jednotky a letectví, filtr rotace map, nový zvuk, tři nové mapy, tanky, vrtulníky, lodě a letadla – včetně Phantom II a MiG-21, stejně jako četné opravy her.

Nová aktualizace přináší do hry spoustu zajímavých faktů a praktických řešení, která vylepšují současnou hru.

Termovizní / noční vidění

Představení této funkce pro mě bylo velkým překvapením. Souboj v noci, zejména ve vysokých dobách, spočíval hlavně ve zvýšení gama monitoru a jeho korekci v herním menu. Nyní bojovat v noci je úplně jiná úroveň. V současné době se používají dva režimy: noční vidění a termovize. První byl rozdělen na jednotlivé generace, I, II a III. Termovize se vyskytuje jako jedna, běžná, ovšem zajímavě, s různým rozlišením. Například, T-80U má to v 480p, zatímco Leclerc má v 1080i.

Tepelné zobrazování vypnuto – T80U

shot-2019.09.17-16.57.06

Termální zobrazování zapnuto

shot-2019.09.17-16.57.25

Rotace mapy

Podle mého názoru je rotace map jedním z mnoha velmi dobrých rozhodnutí vývojářů. Zakázáním 1 a „disliking“ 4 dalším uživatelům, pokud máte prémiový účet, máte pro takový systém dost na výběr. Měli bychom si uvědomit, že tento zákaz by prodloužil čekací dobu na simulační hodnoty (40 minut čekání na hru není nic neobvyklého). Pamatujte, že bychom se měli přizpůsobit mapě, nikoli mapa nám.

Chcete-li zvolit, které mapy nechcete hrát, stačí vstoupit do výběrové nabídky pod tlačítkem „Bitva“. Klikněte na výbavu v okně „Realistické obrněné bitvy“

shot-2019.09.17-16.53.41

Později, se vám bude líbit, pokud budete mít prémiový účet, můžete zakázat 1 mapu a přidat 4 ke svým oblíbeným, což znamená menší šanci na ně narazit, nebo se jim naopak vyhnout.

shot-2019.09.17-16.54.16

Změny v německém stromu

Důležité jsou změny, ke kterým došlo v německém stromu s novou aktualizací. V roce 2018, během rozhovoru s panem Vyacheslavem Bulannikovem, bylo učiněno významné prohlášení, které doslova elektrifikovalo reddit a celou komunitu WT. „Odstraňujeme KT 105, Panthera II a Mause, protože neodpovídají cíli hry. A jsou nevyvážení. A kdy to ještě nevíme, protože to jsou zatím jen plány, “řekl otec hry, a tak se to stalo. Po čase. Kdy přijdou  zprávy, když odeberou Mause nebo spálí KT105, vím jen já. Ale zpět k zásluhám. Stroje nebyly fyzicky odstraněny ze stromu, ale přesunuty do stavu jedinečného vozidla. Něco jako Katyusha. Je trochu vtipné, že dokáže něco udělat, ale jako běžné vozidlo představuje zanedbatelnou hodnotu. Totéž platí pro „německé vynálezy“. Mighty Maus je housenka pátého dohazovače, takže je snazší ji odstranit než změnit B.R. Nechápu však odstranění Panthera II. Ačkoli prototyp, na bojišti si stále vede skvěle. Stejné jako Coelian a Tiger 105. No, ale tady věřím vývojářům. Je něco těžkého vyvážit? Odebrat.

12313123123

Nová letadla a vrtulníky

Zoom-zoom – aktualizace 1.93

Mig-21 a F-4C Phantom II již kříží nebe nadzvukovou rychlostí. A slavný německý Mig-19S, který je předčí v každém okamžiku kromě zrychlení. Upřímně, trochu jsem se proletěl s novými stroji. Můžete cítit skok v avionice a roli, kterou tato letadla hrají. Nedostatek světlic, přinejmenším v tankových bitvách, je velmi obtížný, pokud musíme odrazit rakety. Zajímavé věci, které mě osobně přesvědčily, jsou nové helikoptéry. Německý a francouzský Eurocopter nebo podle mého názoru velmi nebezpečný, AH.Mk1 Lynx, jsou zajímavé stroje. Rakety vzduch-vzduch namontované na lynxu rozdrtí každý možný vrtulník a letadlo. A vím, že jsou stejné na dvou výše uvedených strojích, ale Lynx je prostě pěkný.

Dlouho jsem nezažil takovou zábavu v lovu z dálky 7 km na jiná letadla. Rakety Hellfire jsou také zvláště nebezpečné. Jeho pád pod úhlem 45 * způsobí, že dokonale přilne k cíli (historicky se jedná o vyrovnání sklonu sovětského brnění na tancích). Ale co z toho, protože po dobu 10 až 25 sekund musí cíl zůstat v klidu, protože raketa nemůže být ovládána v poslední fázi letu. Takže se mi líbí mnohem více raketa HOT-3, která má menší dosah (4,3 km HOT-3 versus 8 km Hellfire), ale letí podél normální trajektorie, nikoli paraboly, takže ji můžete ovládat až do konce. Pouze to, že se objeví na EC665. Další minus při hraní helikoptéry je zmizení vozidel z bojiště. Po přibližně 6 km si tanku na mapě fyzicky nevšimnete. Jaký je tedy důvod k útoku na vozidlo z dálky, protože musíme letět minimálně 5,5 km?

eurocopter_tiger_1920x1080_logo_com_873cc5a6f31782b445f9c8f3371b773d

Nová vozidla

O společnosti HESH.

Typ 75 SPH je můj oblíbený z nové aktualizace. Houfnice s kulometem 155 mm střílejícím každých 10 sekund s projektily ekvivalentními 9,2 kg TNT, navíc vybavenými bezkontaktními děly, které jsou ideální pro vytahování pochoutek zpoza kopců? Co by mohlo být lepší? Nebo možná Objekt 685, 6 sekund nabíjení, nebo APDS-FS, nízký profil, 9,0?

Fmod Studio
Gaijiński, jak jsi na mě udělal dojem.
Tato změna je podle mého názoru obrovská. A je to plus. Nové zvuky nízko letícího paprsku, ricochets, exploze, start Abramsova motoru, zvukové vlny odrážející objekty. Jen basový bas. Opravilo se to, co mě dlouhodobě mrzelo. Zaprvé, nesprávná interpretace virtuálního zvuku 7.1. V případě mých sluchátek byla hra na pokrytí polohy docela pomalá. Nyní k mému překvapení můžete snadno najít tanky a letadla podle zdroje zvuku. Dříve to bylo možné, ale nyní je to mnohem přesnější práce. Zvuk přenosu je podle mého názoru příliš hlasitý (20/09/2019), ale doufám, že bude brzy opraven. Odrazení zvukových vln. Tady “Šnek” ukázal třídu. Během cesty s proudovým motorem s výkonným motorem (Mig-17/19/21) se let mezi budovami nebo mezi prohloubeními terénu srazí. Jen Musíte to slyšet sami.

War Thunder: Aktualizace 1.91 “Noční vidění”
Ohodnoťte tento článek!
2.33 (46.67%) 3 hlas/ů

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Sorry, ale než číst tyhle hovna z nějakého automatického překladače, tak to radši rovnou nechte anglicky. Je s podivem, že to neprošlo ani minimální korekturou. Hanba.

Comments are closed.