War Thunder: Aktualizace 1.87 ‘Locked on!’

0

Gaijin Entertainment oznámilo vydání aktualizace 1.87 s podtitulem ‘Locked on!’. Ta do hry přidává radarové systémy jako novou mechaniku pro letadla, vrtulníky a tanky a také více než 30 různých strojů.

WarThunder_1_87_T-2_artwork

Kompletní seznam nových strojů zahrnuje například první francouzské helikoptéry, nové křižníky a torpédoborce, první bojová vozidla 7. úrovně a také první SAM (surface-to-air: země-vzduch) systém ve formě sovětského vozidla 2S6 ‘Tunguska’.

Radarové systémy jsou součástí nové herní mechaniky ve War Thunderu. Na protiletadlových vozidlech dovolí radar detekci a střelbu na letadla a vrtulníky ve velkém poloměru a zvyšuje tak ochranu pozemních jednotek před vzdušnými hrozbami. Protiletadloví střelci budou moci efektivněji sledovat a pálit na nadzvukové letouny a jejich zvýšená bojová efektivita vyváží sílu helikoptér vybavených řízenými střelami.

A opačně, letadla a vrtulníky vybavené radarovým systémem dokáží detekovat přítomnost radarem zaměřovaných protiletadlových systémů – některé stroje dokáží detekovat i směr přilétajícího signálu. Pilot tak dostane varování, které mu dá šanci vyhnout se hrozícímu nebezpečí – ať už pomocí manévrů, nebo skrytím za překážku nebo terénní vlnu. Protiletadlová vozidla ale mohou kdykoliv aktivní sledovací radar vypnout a snížit tak svou zjistitelnost. Tyto prvky “elektronického boje” rozšíří dostupné taktické možnosti ve War Thunderu.

16 tanků, letadel a vrtulníků bude zpočátku vybaveno radarovými systémy, včetně prvního SAM systému ve hře – sovětská 2S6 ‘Tunguska’.

WarThunder_Challenger_2Mezi nová vozidla v aktualizaci 1.87 patří i první tanky 7. úrovně, namátkou americký M1A1 a britský Challenger 2. Další stroj v této aktualizaci bude i momentálně nejrychlejší letoun ve hře, japonský Mitsubishi T-2.WarThunder_Leander

Aktualizace 1.87 dále představuje novou mapu pro kombinované operace. Na “Aljašce” budou probíhat boje na širokých ulicích i okolních neprostupných lesích. Jakmile spatříte nepřátelský vrtulník vynořující se zpoza jednoho z mrakodrapů, budete mít o zábavu postaráno!

War Thunder: Aktualizace 1.87 ‘Locked on!’
Ohodnoťte tento článek!
3.71 (74.29%) 7 hlas/ů