Světová válka ve War Thunderu

0

Od samého počátku bylo jasné, že režim “Světové války” se stane nedílnou součástí hry, ve které se letectví, pozemní jednotky a námořnictvo zúčastní historických bitev. Máme zde rozhovor, který nám režim přiblíží a prozradí několik zajímavých informací.

Otázka: Dobrý den, Dimitrie. Řekněte nám, jak byla vytvořena myšlenka tohoto režimu.

Odpověď: Dobrý den. Od samého počátku bylo známo, že hra bude potřebovat historický režim, díky kterému se hráči budou cítit jako ve skutečné válce, kde nebude tolik omezení jako v jiných produkcích. Na druhou stranu historické bitvy vycházejí z přísných předpokladů, kdy obě strany bojují ve zcela odlišných podmínkách, mají různé cíle a mají jiné zdroje. Z tohoto důvodu nejsou takové souboje vhodné pro náhodné relace. Nepředvídatelnost, srozumitelnost a jedinečnost – to lze očekávat až po válce.

3_968_933bb8caa1331c8e200c4aeba624f371

Otázka: Rádi bychom se o tomto režimu dozvěděli více.

Odpověď: Nejprve jsme vytvořili vlastní engine pro “Světovou válku”. Scénáře jsou hráčům k dispozici, jsou to sekce skutečných bitev. Hráči řídí vojáky na skutečné mapě, bojují s nepřáteli a obsazují nové oblasti. Světová válka se bude konat sezónně, v každém scénáři budou další části z různých časových intervalů. Na konci sezony obdrží nejlepší squadrony a hráči jedinečné odměny. Podrobné zpracování operací, které berou v úvahu historickou rovnováhu na začátku střetů, zůstane nezměněno.

Otázka: Co se bude dít ve scénáři?

Odpověď: Každý scénář obsahuje globální mapu skutečného světa, na kterém jsou rozmístěny armády. Jsou reprezentováni jednotkami a mohou se účastnit skutečné bitvy. Hráči se mohou připojit k jedné ze stran a zopakovat osudy vojáků, nebo je změnit. Velitelé zahájí bitvu na mapě a samotné bitvy budou blízké těm, které již známe. Účastníci si budou moci vzít nejen členy družstva, ale i všechny hráče.

  • Světová válka (pro velitele)
  • Světová válka (pro vojáky)

Otázka: Jaké jsou bitvy?

Odpověď: Technicky se jedná o podobné relace, ale jak začínají, závisí na typu jednotek a jejich stavu. Na tom záleží i druh mise. Tak co? Řekněme, že útočící stranou je letectví, zničení sloupu vozidel, obránci mají protiletadlové zbraně. Současně, na druhé straně fronty, musí nepřátelské tanky zaútočit na vykopané pozice – obtížný úkol pro útočící stranu. Pro podporu bojovníků může velitel vyslat útočné letadlo, které bude okamžitě k dispozici útočícím hráčům. Existuje mnoho dalších takových možností.

Otázka: Zní to zajímavě a co budoucnost tohoto režimu?

Odpověď: Samozřejmě přidáme nové scénáře, odměny a taky více misí. Shromáždíme názory hráčů o světové válce. V budoucnu zde bude mít i námořnictvo svůj podíl a poválečné scénáře se taky objeví.

Otázka: Co nám více k tomuto můžete prozradit?

Odpověď: Tento režim byl vytvořen jen díky pomocí hráčů, kteří se velice aktivně podíleli na testování. Díky nim, je tento režim zde!

Světová válka ve War Thunderu
Ohodnoťte tento článek!
4.33 (86.67%) 6 hlas/ů